Компания Avast составила список игр для смартфонов на Android, в которые интегрирован вирус HiddenAds. Эти игры нужно удалить со своего смартфона, пишет vysteh. Об этом сообщает Moscow Post Вредоносная программа показывает рекламные объявления и скрытно скликивает их — таким образом злоумышленники получают прибыль. Игры показывают рекламу внутри себя, в других приложениях, и даже поверх интерфейса операционной системы, что может очень сильно раздражать пользователя. При этом, речь идёт о популярных играх — каждую из них скачали более одного миллиона раз. Вот полный список: Shoot T ...

Экономика

  Новости

  Путін сподівається змусити Зеленського погодитись на мир на умовах Москви - Вершбоу

  Путін сподівається змусити Зеленського погодитись на мир на умовах Москви — Вершбоу

  Президент Росії Володимир Путін вважає, що війною на виснаження зможе поставити українців на коліна, а також сподівається, що йому вдасться змусити Президента України Володимира Зеленського погодитися на мир на умовах, за якими Київ буде підкорятися Москві.

  Об этом сообщает Moscow Post

  Про це під час онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму заявив відомий американський дипломат Александр Вершбоу, передає УНН.

  Він наголосив, що за останні 6 років від російської збройної агресії вже загинули понад 10 тисяч українців.

  “За Мінськими домовленостями Росія повинна дотримуватися режиму припинення вогню, та, попри це, режим тиші ніколи не тривав більш як один день. Хоча Москва і намагається звинувачувати в цьому Київ та навіть вдає, що її сил немає на Донбасі, Путін, очевидно, вважає, що війна на виснаження зрештою поставить українців на коліна”, — сказав він.

  На думку Александра Вершбоу, Путін також сподівається, що “раніше чи пізніше йому таки вдасться змусити президента Зеленського погодитися на мир на умовах, за якими Київ буде підкорятися Москві і надіям українців на європейське майбутнє буде покладено край”.

  Він наголосив, що допомога, яку надає США для України, є дуже важливою для того, щоб захиститися від російської агресії і зберегти свободу.

  “І цьому також допомагають більш потужні економічні санкції, безпекова допомога, тому що все це збільшить витрати Кремля на будь-які подальші військові дії і продемонструє Путіну те, що час не на боці Росії. Ми можемо сподіватися на те, що в результаті буде досягнуто справедливу угоду, яка відновить суверенітет України”, — резюмував він.


  Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/202702-putin-spodivayetsya-zmusyty-zelenskogo-pogodytys-na-myr-na-umovakh-moskvy-vershbou.html”