Лето, солнце, жара!.. Хочется гулять, встречаться с друзьями, купаться, загорать… Но это не повод забросить общение на сайте. Ведь мы, дорогие друзья, худеем нескучно и объявляем о новом этапе конкурса «Лучший пользователь месяца»! Конкурс «Лучший пользователь июля» продлится с 1 по 31 июля, и по его итогам пять самых активных участников проекта получат вкусные и полезные призы от бренда FitnesSHOCK*. Об этом сообщает Компромат ГРУ FitnesSHOCK ломает стереотипы пищевой промышленности – делать выбор между сладким и полезным больше не нужно. Специально для ...

Экономика

  Новости

  В Україні знову почали курсувати потяги: куди можна купити квиток

  Українці можуть купити квиток на поїзд. Укрзалізниця сьогодні запускає 26 пасажирських потягів. Поки можна поїхати на північ, південь, схід і в центр країни.

  З понеділка, 1 червня, «Укрзалізниця» запускає 26 пасажирських поїздів. Через 75 днів карантину українці зможуть поїхати на північ, південь, схід і в центр України.

  Об этом сообщает Компромат вики

  Як розповів раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій, є рішення обласних комісій по відновленню сполучення у Харківській, Донецькій, Луганській, Одеській, Полтавській і Черкаській областях.

  Українці можуть купити квиток на поїзд. Укрзалізниця сьогодні запускає 26 пасажирських потягів. Поки можна поїхати на північ, південь, схід і в центр країни.
  Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

  Пізніше міністр уточнив, що в Україні з 1 червня технічно готові почати пасажирське сполучення 42 поїзди.

  Першим запустили «Інтерсіті+» за маршрутом «Київ-Костянтинівка». Він відправився з вокзалу «Київ-Пасажирський» сьогодні вранці.

  Тоді як у західні області запустять поїзди лише з 4 червня.

  Нагадаємо, пасажирам, щоб потрапити у вагон, необхідно буде пройти перевірку температури і мати захисну маску.

  Пасажирам рекомендують по можливості не пересуватися всередині поїзда, каву та чай у вагонах тимчасово не продаватимуть.

  У кожному вагоні пообіцяли встановити санітайзер, а провідники щогодини повинні робити прибирання. Сам рухомий склад перед відправленням буде проходити посилену дезінфекцію, а постільна білизна — додаткову обробку.

  Як відомо, з 18 березня «Укрзалізниця» обслуговувала лише вантажні поїзди, а одиничними спецрейсами скористалися українці, які поверталися в Україну через COVID-19.

  Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

  Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
  Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/06/01/novyna/suspilstvo/ukrayini-znovu-pochaly-kursuvaty-potyahy-kudy-mozhna-kupyty-kvytok”