На розробку вантажівки H2Rescue військові виділяють 1 млн доларів. Американська компанія Cummins отримала 1 млн доларів на подальшу розробку своєї вантажівки на водневих паливних елементах H2Rescue. Її головне завдання — забезпечення електроенергією і теплом військові і цивільні об’єкти, передають з посиланням на іноземні ЗМІ. Об этом сообщает Компромат Фінансуванням проекту займається Міністерство оборони США, у співпраці з управлінням науки і технологій Міністерства внутрішньої безпеки, і управлінням енергоефективності та поновлюваних джерел енергії Міністерства енергетики. ...

Экономика

  Новости

  В Петропавлівській Борщагівці продовжать роботи з реконструкції мосту через річку Нивка

  В Петропавлівській Борщагівці продовжать роботи з реконструкції мосту через річку Нивка

  Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада Київщини більше ніж за 1 млн гривень замовила додаткові роботи по реконструкції мосту через річку Нивка. Договір без конкурсу уклали з ТОВ “Хозхімсервіс”, яке минулого року виконувало цю реконструкцію.

  Об этом сообщает Moscow Post

  Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 22 травня 2020 року Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада уклала договір з ТОВ “Хозхімсервіс” (*) на проведення реконструкції мосту через річку Нивка по вул. Соборній в селі Петропавлівська Борщагівка (коригування). Ціна договору склала 1,35 млн гривень.

  Згідно з договором, до кінця червня 2020 року ТОВ “Хозхімсервіс” повинно, зокрема, влаштувати шпунти та габіонні конструкції, виконати роботи з виносу мереж та додаткові роботи з улаштування покриттів.

  Договір було укладено по переговорній процедурі, без проведення конкурсу. Замовник аргументував це тим, що “Хозхімсервіс” вже виконувало реконструкцію обєкту, а зараз виникла потреба у виконання додаткових обсягів робіт.

  Раніше KV повідомляла, що перший договір (ціна – 12,89 млн гривень) на проведення реконструкції мосту через річку Нивка Петропавлівсько-Борщагівська сільрада укладала з ТОВ “Хозхімсервіс” 24 червня 2019 року. Підрядник повинен був завершити роботи до кінця листопада 2019 року, але сторони продовжили термін виконання робіт до 30 червня 2020 року. А 20 травня 2020 року сторони уклали допугоду про зменшення ціни договору до 11,64 млн гривень. При цьому рух по мосту був поновлений восени 2019 року.

  Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Хозхімсервіс” зареєстровано в 2004 році. До квітня 2018 року компанія кілька разів змінювала місце реєстрації, зокрема, раніше була "прописана" в Маріуполі, Червоному Лимані та Донецьку. Сьогодні її місцезнаходження – Київ. Директор ТОВ – Марк Кізіменко. Засновники – Алла і Давид Кізіменко. Раніше у складі засновників значився Олег Кізіменко, котрий з Давидом та Марком Кізіменками зареєстровані за однією адресою в Донецьку, на вулиці Кутузова, 25.

  Олег Кізіменко – колишній заступник губернатора окупованого Севастополя. За інформацією Крим.Реаліі, в керівництво міста він потрапив ще в 2012 році по переводу з Донецької облдержадміністрації (ОДА) в часи президентства Віктора Януковича. Коли адміністрація Севастополя перейшла під контроль Росії, Кізіменко пропрацював там ще близько року. 11 вересня 2018 року Кизименко заарештували на территорії України. За словами на той час генпрокурора Юрія Луценка, він "сприяв створенню окупаційних органів влади, передавав окупантам службову документацію, а також сприяв РФ в підривній діяльності проти України".

  За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Хозхімсервіс” уклало 350 договорів на загальну суму 3,2 млрд гривень (з урахуванням нинішнього). Найбільший замовник підприємства – АТ “Укргазвидобування”, яке віддало підприємству підрядів на 649,8 млн гривен (дані Zакупівлі).

  Посаду голови сільради Петропавлівської Борщагівки з 1983 року займає Олексій Кодебський.

  * Петропавлівсько-Борщагівська сільрада Києво-Святошинського району Київської області (Код ЄДРПОУ: 04362489)

  ** ТОВ "Хозхімсервіс" (Код ЄДРПОУ: 24157485)

  Фото: KV

  КиевVласть


  Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/v-petropavlivskij-borshhagivtsi-prodovzhat-roboti-z-rekonstruktsii-mostu-cherez-richku-nivka”