Создатели фильма Эскобар пытались продать зрителю историю любви, которая на деле оказалась историей ненависти. Фото: UFD В украинский прокат вышел биографический криминальный фильм "Эскобар" – о самом известном колумбийском наркобароне Пабло Эскобаре. Лента основана на книге Вирджинии Вальехо – журналистки и телеведущей, с которой у него был роман, – "Любить Пабло, ненавидеть Эскобара". Об этом сообщает Компромат Правда, кино получилось всё-таки скорее о втором, чем о первом. Или вообще – ни о чём. Многообещающий дуэт Хавьера Бардема (Пабло ...

Экономика

  Новости

  У Києві відновили роботу ТРЦ: за якими правилами вони працюють

  Lavina Mall / Facebook

  Об этом сообщает Компромат

  ТРЦ Lavina Mall

  Lavina Mall / Facebook


  У суботу, 30 травня, у Києві запрацювали торговельно-розважальні центри (ТРЦ) у рамках послаблення карантину.

  Хронiки коронавірусу. Останні новини
  Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
  Надсилаємо щоденно о 08:00

  Для безпеки та дистанціювання відвідувачів ТРЦ працюють за новими правилами:

  • пункти температурного контролю і санітайзери на входах у ТРЦ;
  • робота персоналу і допуск відвідувачів тільки при наявності захисних масок;
  • регулярна дезінфекція приміщень і санітарна обробка;
  • розмітка для дотримання дистанції в місцях можливого скупчення.

  У ТРЦ Lavina Mall на входах розміщено системи аерозольного знезараження одягу та взуття, встановлено безконтактні диспенсери з антисептиком. Там поміняли входи/виходи, щоб уникнути скупчення людей. У приміщеннях нанесені наклейки на відстані 1,5 м для контролю дистанції.

  У ТРЦ Ocean Plaza входи обладнано технологічним безконтактним температурним контролем із функцією металодетектора, який також зможе визначати наявність на обличчі маски. Там обіцяють, що служба клінінгу працюватиме в посиленому режимі, туалети будуть обладнані індивідуальними засобами для дезінфекції.

  Читайте також:
  Київ може повернутися до жорсткого карантину: Кличко назвав умови

  ТРЦ Проспект проводить безконтактну перевірку температури відвідувачів за допомогою термографічної камери. У разі підвищення від норми камера одразу фіксує і подає звуковий сигнал.

  Крім санітайзерів для дезінфекції рук, у ТРЦ Gulliver встановили вендингові апарати з продажу захисних масок. Температурний скринінг проводиться також на в’їздах до паркінгу.

  Крім того, вводиться погодинна дезінфекція контактних поверхонь, дверних ручок, поручнів у ліфтах. Крім того, у ліфтах діє обмеження на три-п’ять осіб.


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/kyiv/u-kiyevi-znovu-vidrilisya-trc-pravila-roboti-novini-kiyeva-50091343.html”