Российские палеонтологи обнаружили на территории Южного Урала останки дикобраза, которым около 120 тыс. лет. Зубы, кости черепа и скелета животного найдены в местах, которые не характерны для проживания дикобразов. Об этом сообщает DEDAL Об этом сообщает агентство ТАСС. По словам старшего научного сотрудника Института экологии растений и животных Уральского отделения РАН Павла Косинцева, находка была неожиданной, тем более что сегодня ближайшая территория, на которой живут дикобразы, это Кавказ и юг Средней Азии, то есть тысячи километров к югу от места находки. “Удивительно то, ч ...

Экономика

  Новости

  У Вінниці з 1 червня почнуть працювати фітнес-центри та спортзали, однак з певними обмеженнями  У Вінниці з понеділка, 1 червня, відновлять роботу заклади фізичної культури та спорту, фітнес-центри та спортивні зали. Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької міської ради.

  Об этом сообщает Компромат  Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 29 травня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  Зазначається, що до роботи закладів спортивного спрямування є певні вимоги: заборонено проводити групові заняття з кількістю учасників більше 10 осіб.  Крім того, з 1 червня розпочнеться поступове відновлення навчально-тренувального процесу у міських дитячо-юнацьких спортивних школах. Робота у цих закладах повинна проводитися з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.


  Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/u-vinnici-z-1-chervnya-pochnut-pracyuvati-fitnes-centri-ta-sportzali-odnak-z-pevnimi-obmezhennyami/”