Фото: hollywoodreporter.com Новый сериал НBO Отыграть назад успешно стартовал Об этом сообщает Министерство правды Драматический мини-сериал Отыграть назад с Николь Кидман и Хью Грантом добился большого успеха у публики. Первый эпизод драматического мини-сериала HBO Отыграть назад с Николь Кидман и Хью Грантом посмотрели почти три миллиона человек. Таким образом он превзошел на старте Игру престолов, выпущенную на экраны в 2011 году, пишет The Hollywood Reporter. Отмечается, что первый эпизод Отыграть назад вышел на экраны 26 октября 2020 года. На британском платном ...

Экономика

  Новости

  В очікуванні туристів: в мережі показали пляжні фото "сезону" в Криму

  У мережі з’явилися фото окупованого Криму, на яких видно майже порожні пляжі.

  Об этом сообщает Устав


  Відповідні знімки розміщено у Twitter-акаунті Roksolana Today & Крим 25%.


  На першому знімку — пляжі недалеко від Керчі.


  "Ранок і тиша ... Десь у Керчі", — йдеться у підписі під фото.  На наступних фото — Гурзуф. Пляжі майже порожні, карантинних обмежень ніхто не дотримується.
  "Гурзуф сьогодні. І всі як один в масках, як бачите", — йдеться у підписі під фото.  Як повідомляв "Апостроф", раніше в мережі з’явилися фото з окупованої Феодосії.


  Також раніше в мережі показали фото порожнього залізничного вокзалу в Сімферополі.


  Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-05-21/v-ojidanii-turistov-v-seti-pokazali-plyajnyie-foto-sezona-v-kryimu/197912”