ФГБУ «Автотранспортный комбинат» управделами президента разместило тендер на портале «Госзакупки», согласно которому потратит 200 млн рублей на закупку премиальных автомобилей. На появление тендера обратило внимание «МБХ медиа». Об этом сообщает Преступная Россия Уточняется, что управление планирует приобрести 31 автомобиль представительского класса по 4,7 млн рублей за единицу и 25 автомобилей бизнес-класса по 2,2 млн рублей. Среди требований к автомобилям – круиз-контроль, подогрев и вентиляция всех сид ...

Экономика

  Новости

  У світі майже 860 тисяч людей інфіковані коронавірусом


  Число заражених коронавірусною інфекцією, яка викликає захворювання COVID-19, у світі досягло 859 796. Серед цих заражень 42 342 випадки – летальні. Однак, понад 178 тисяч людей успішно подолали захворювання.Про це свідчать дані інтерактивної карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса.

  Об этом сообщает Преступная Россия

  Наразі у світі 638 608 осіб мають "активну" форму захворювання, з них 32 898 – у критичному стані. Найбільшими центрами епідемії коронавірусу залишаються США з 189 618 випадками заражень, Італія зі 105 792 випадками заражень та Іспанія з 95 923 зараженнями.

  За добу найбільше нових заражень зафіксували у Мексиці (121), Південній Кореї (101) та у Бразилії (95).

  Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що Європа наближується до піку епідемії коронавірусу. Фахівці відзначили певні ознаки стабільності, оскільки в Італії, найбільш інфікованому регіоні Європи, зафіксовано найменшу кількість випадків зараження за останні два тижні.

  В той час пік смертності від коронавірусу в Сполучених Штатах, ймовірно, настане через один або два місяці, а не за два тижні, як передбачає американський уряд і представники охорони здоров’я. Так вважає епідеміолог Єльського університету доктор Каве Хошноуд.

  Провідний американський вчений доктор Ентоні Фаучі, директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань, в неділю підрахував, що спалах коронавірусу може забрати до 200 тисяч життів у США, що є "холодним" прогнозом, визнаний доктором Хошнудом надійним.

  Вчені університету Міннесоти за допомогою рентгенівської кристалографії пояснили високу заразність коронавірусу. Своє відкриття вони пояснили за допомогою 3D-мапи білка у формі шипів на поверхні вірусу, а також його партнера в людських клітинах — ангіотензинперетворювальному ферменті 2 (ACE-2).


  Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-sviti-mayzhe-860-tisyach-lyudey-infikovani-koronavirusom-343278_.html”