Белорусский лидер Александр Лукашенко отправил правительство страны в отставку. Об этом сообщает FIB Президент подписал соответствующий указ 3 июня 2020, сообщает БЕЛТА. Нынешний состав правительства занимал свои должности с 18 августа 2018 года. "Всегда накануне выборов действующий президент определял правительство заранее, чтобы люди, голосуя за или против, понимали, кто будет заниматься решением насущных вопросов, связанных с их жизнью, социально-экономическим развитием нашего государства", – заявил Лукашенко накануне. Ранее Лукашенко заявил, что в Беларуси Ма ...

Экономика

  Новости

  Гучна справа по знищенню незаконних АЗС «Мультика» розслідувана керівником СБУ Миколаївщини Віталієм Герсаком у фазі логічного завершення – майно заарештовано. Адвокат Калаянов – у паніці: кримінальний бос цього йому не подарує…

  Багато хто пам’ятає, як нещодавно всю Україну приголомшили новини із Миколаївщини, де місцеве СБУ на чолі з В. Герсаком разом із ГУ ДФС та прокуратурою викрили підпільний цех паливно-мастильних матеріалів. У ході слідчих дій було виявлено та вилучено 150 тон дизельного палива, 100 тон бензину, 20 тон бензино-лігроїнової фракції, металеві ємкості від 3 до 75 метрів кубічних, 14 автозаправних колонок та обладнання для виготовлення паливно-мастильних матеріалів, що оцінюється орієнтовно у 8млн.грн. Відповідно, по цій справі було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 204 ККУ.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  ( https://www.ord-ua.com/2020/03/18/sbu-mikolayivschini-na-choli-z-v-gersakom-razom-iz-gu-dfs-ta-prokuraturoyu-nanesli-chergovij-udar-po-zlochinnomu-shematozu-regionu-vikrito-pidpilnij-tseh-palivno-mastilnih-materialiv/)

  Мова тоді йшла про ТОВ "МІГ — НАФТА" уповноваженою особою якого є Дроздов Ігор Миколайович, а зареєстроване воно за адресою: Миколаївська обл., Братський район, селище міського типу Братське, вул. Вороніна, будинок 1, корпус 2. Вже на цей час всі розуміли, що ниточка від цього підприємства веде до добре всім відомого кримінального авторитета Михайла Тітова, він же «Мультик».

  Згодом стало відомо, що його «славетний» адвокат і близький друг Калаянов Василь Іванович(директор ТОВ ЮФ "Магістр"-фірма підконтрольна Тітову) старався вирішити справу на користь свого кримінального боса старим провіреним методом – роздавши «на право і на ліво» хабарі Суддям які ведуть це все. Намагався-намагався – та не вирішив, адже через пристрасний погляд зі сторони Керівника СБУ Миколаївщини Віталія Герсака зараз жоден прокурор чи суддя не ризикне вчинити протизаконно, навіть під тиском такого криміналітета як «Мультик».

  Згідно даних про ТОВ "МІГ — НАФТА" уповноваженою особою якого є Дроздов Ігор Миколайович, а зареєстроване воно за адресою: Миколаївська обл., Братський район, селище міського типу Братське, вул. Вороніна, будинок 1, корпус 2, основний вид діяльності — роздрібна торгівля пальним, є платником акцизного податку. В ході слідчих дій встановлено, що дане підприємство протягом червня-липня 2018року придбало устаткування для розчинення і змішування рідини «УЗР-01М» вартістю 352,3 тис.грн., а також апарат для визначення фракційного складу нафтопродуктів «АРНС-1М» вартістю 48,7 тис.грн., актинометри, аерометри, термометри та інше обладнання. Згідно податкової звітності ТОВ "МІГ — НАФТА" ці речі в подальшому не реалізовувала, тобто залишила у себе на балансі. Також важливо підкреслити, що з червня 2019року дане ТОВ не здійснювало жодних операцій купівлі/продажу паливно-мастильних матеріалів.

  У березні 2019року ТОВ "МІГ — НАФТА" придбало 44,7тонни вуглеводнів-бензино-лігроїнову фракції, що є фактично сировиною для отримання високооктанового компоненнта автомобільних бензинів. І що цікаво, ці речовини згідно звітності воно також не реалізовувало, а це свідчить про використання суто у своїй діяльності. Відповідно до цього, Дроздов Ігор Миколайович як керівник ТОВ "МІГ — НАФТА" проводив незаконне виробництво палива сумнівної якості з метою подальшої реалізації, яке здійснював через створені на себе і на родичів підставні фірми.

  Цікавим фактом є те, що фінальну стадію справи вів адвокат Калаянов Іван Васильович, що є сином близького друга, адвоката і власника юридичної фірми «Магістр», яка як ми зазначали – підконтрольна «Мультикові». В результаті ні дії Калаянова старшого по спробі підкупу Суддів, ні дії сина Івана у Суді не стали на заваді законному рішенню – майно і вилучені матеріали(паливо і устаткування) були арештовані Центральним районним судом Миколаєва.

  Та дещо смішним і недоречним було саме завершення слухання, де Калаянов Іван Васильович почав залякувати суддю та інших співробітників суду, що буде направлена скарга до Вищої ради правосуддя, а також керівництва Миколаївської області. Його аргументом було те, що тепер ТОВ "МІГ — НАФТА" не зможе виконувати свої зобов’язання щодо постачання палива Бюджетним організаціям Братського та Арбузинського районів області та в м. Южноукраїнськ. Відповідно до цього зараз у ТОВ "МІГ — НАФТА" стала ще одна проблема: як вони повернуть перераховані кошти за паливо державним установам. Що сказати: це вам не «мультики»…

  Фінал незаконного схематозу «Мультика» відбувся. Мережу АЗС, яка через підконтрольних Тітову депутатів облради(про них ми вже писали) незаконно отримала умови для забезпечення паливом державні організацій трьох районів – накрито і покарано.

  На завершення висновок єдиний: завдяки професійним діям Віталія Герсака і ДФС центральним судом було арештовано майно фірми яка підконтрольна «Мультикові». Адвокату все що залишилось – це тільки погрожувати в суді. Таким чином було завдано чергового удару по протиправній діяльності «Мультика» в сфері підакцизних товарів про що неодноразово звертав увагу Президент України.  Джерело статті: “http://prioritet.org/novosti-ukrainy/item/37192-guchna-sprava-po-znishchennyu-nezakonnikh-azs-multika-rozsliduvana-kerivnikom-sbu-mikolajivshchini-vitaliem-gersakom-u-fazi-logichnogo-zavershennya-majno-zaareshtovano-advokat-kalayanov-u-panitsi-kriminalnij-bos-tsogo-jomu-ne-podarue”