Международный аэропорт "Киев" им. Сикорского (Жуляны) в рамках ослабления карантина с 15 июня возобновит международные рейсы. В этот день запланировано только один вылет за границу, но уже в следующий (16 июня) – 12. Об этом сообщает Репортер Об этом свидетельствуют данные табло аэропорта "Киев", опубликованные на соответствующем сайте. Возобновить международные рейсы из Украины готовы авиакомпании Belavia и WizzAir. Аэропорт "Киев" открывает международные рейсы. Иллюстрация Так, 15 июня в 15:15 компанией Belavia запланирован вылет в Ми ...

Экономика

  Новости

  У Кропивницькому з пологового виписали чотирьох дівчаток-близнючок

  У Кропивницькому 1 квітня виписали з пологового будинку четвірню дівчаток-близнючок, які народилися 4 березня.

  Об этом сообщает Преступная Россия

  Про це повідомляє "ТСН". Малюки є повністю ідентичними близнюками. Вони народилися за допомогою кесарського розтину. За словами батьків, спочатку під час УЗД лікарі побачили трійню, а згодом знайшли і четверту сестричку.

  "Перша у нас Вікторія, друга – Єлизавета, третя – Мілослава і четверта – Діана. Все добре, всі дітки здорові і я теж. Бігаю з ними, стрибаю на радощах. Так що все у нас добре", – розповіла мама діток.

  Велика рідкість! В Україні народилися чотири дівчинки-близнючки

  На 32-му тижні вагітності породіллі провели кесарів розтин. Дівчатка народились майже однаковими: вагою близько двох кілограмів і довжиною 42-43 сантиметри.

  Три тижні вони набиралися сил у лікарні і лише нині медики дозволили забрати немовлят додому.

  "Уже зрозуміли, що батьки, але ще не зрозуміли як так сталось, що чотири дитини", – пожартував батько дівчаток.

  Як повідомляв OBOZREVATEL, 8-річні близнючки Ава і Леа Клемент стали найкрасивішими дівчатами в соціальній мережі Instagram

  Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/u-kropivnitskomu-z-pologovogo-vipisali-chotiroh-divchatok-bliznyuchok.htm”