22 травня відбувся фінал романтичного шоу "Холостяк-10", в результаті якого стало відомо – головний герой Макс Михайлюк вибрав Дашу Ульянову. Але не встигли глядачі порадіти за пару, як в мережі з’явилася інформація про те, що вони розлучилися. Об этом сообщает Редакция news Так, за словами деяких глядачів, Михайлюк вже встиг навіть знайти нову дівчину. Нею нібито є модель та героїня серіаліті "Київ вдень та вночі" Поліна Ковалевська. Вони також зазначили, що дівчину й зіркового пілота неодноразово бачили разом у Києві. Про це повідомляється на YouTube-сторінці к ...

Экономика

  Новости

  Ілон Маск запропонував розіслати по світу апарати штучного дихання


  Американський бізнесмен та інноватор Ілон Маск готовий безкоштовно розіслати в лікарні світу апарати штучної вентиляції легенів для порятунку тих, у кого важка форма перебігу хвороби COVID-19.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  Джерело: Twitter Маска

  Деталі: Засновник компанії "SpaceX" і керівник "Tesla" зазначив, що у його компаній є апарати штучної вентиляції легень, схвалені американським Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (Food and Drug Administration, FDA), – і вони готові розіслати їх по світу.

  Кількість апаратів Маск у пості не уточнив.

  Пряма мова: "У нас є додаткові схвалені FDA апарати. Доставимо в лікарні по всьому світу в регіони доставки Тесла. Пристрої і доставка – безкоштовно.

  Єдина вимога – щоб обладнання надійшло до пацієнтів негайно, а не зберігалося на складі. Будь ласка, дайте знати мені чи Tesla".

  Цьому передувало: Маск передав 1255 замовлених у Китаї апаратів "штучного дихання" лікарням Лос-Анджелеса, а також заявив, що його заводи могли б виробляти такі апарати самі.

  Читайте також: Скільки людей захворіли на COVID-19 в Україні та світі


  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/1/7246022/”