Курганские депутаты бегут из думы. Причина в бюджете Фото: Игорь Меркулов © URA.RU Депутаты Целинной сельской думы (Курганская область) отказываются от мандатов. Из 11 человек — шесть покинули думу. В этой связи дотационному региону нужно будет тратиться на новые выборы. Об этом депутаты рассказали URA.RU. Об этом сообщает RuGate «Да, ушел. Но конфликта не было. Это личное решение», — говорили почти все народные избранники, которые проработали в думе чуть больше года. Зампредседателя думы Дмитрий Черепанов уточнил URA.RU, что дума после выхода депу ...

Экономика

  Новости

  У Кабміні обіцяють створити нові робочі місця за декілька тижнів

  Урядів готує робочі місця для українців, які втратили роботу під час карантину або приїхали з-за кордону. Серед можливих напрямків – ремонт доріг, укладання тротуарів, прибирання.

  Уряд розробляє програму зі створення робочих місць для українців, які повернулися з-за кордону або втратили роботу через карантин.

  Об этом сообщает Руспрес

  Карантин та криза: яких змін на ринку праці очікувати українцям у 2020 році Зростання безробіття стане одним із ключових викликів для української економіки в наступні пів року. Як можна пом’якшити наслідки цього явища та що може запропонувати держава, аналізував політолог Олександр Радчук.

  Про це сьогодні, 1 квітня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає пресслужба ОПУ. За його словами, докладніше про вакансії буде відомо трохи пізніше.

  «Ми плануємо створити багато робочих місць вже за кілька тижнів. У тому числі, нам будуть потрібні люди для ремонту доріг, укладання тротуарів, прибирання територій. Багато різних вакансій», – повідомив Шмигаль.

  Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну оприлюднити список робочих місць якомога швидше.

  «Ми бачимо, що карантин потрібен. Я впевнений, що він врятує багато життів. Але уряд повинен знайти гроші, щоб допомогти найбіднішим українцям. Список складіть якомога швидше, і давайте розрахуємо, скільки ми можемо виділити», – звернувся Зеленський до Шмигаль.

  Нагадаємо, за даними соцопитування після початку карантину третина українців перейшли працювати віддалено, третина – пішли у відпустку за свій рахунок, ще третина – працюють, як і раніше. 4% громадян України звільнили.

  Як відомо, карантин через коронавірус в Україні продовжили до 24 квітня.

  Сьогодні МОЗ анонсувало посилення карантину в Україні.
  Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/04/01/novyna/suspilstvo/kabmini-obicyayut-stvoryty-novi-robochi-miscya-cherez-dekilka-tyzhniv”