Новости Украины:За первые 17 часов работы системы автофиксации нарушений ПДД в Киеве было зафиксировано более 35 тыс. событий. Из зафиксированных нарушений отработано более 5 тысяч. Об этом заявил министр внутренних дел Арсен Аваков, передает УНН со ссылкой на пресс-службу МВД Украины. Об этом сообщает Футляр от виолончели “Итог первых 17 часов работы системы автофиксации нарушений ПДД в Киеве зафиксировано 35 тыс. 762 события, отработано 5 тыс. 620. “Лидеры гонки”: Mercedes двигался по городу со скоростью 208 км/ч и BMW проехал 3 камеры подряд со скоростью 200 км/ч, водитель получит ...

Экономика

  Новости

  "Крах культурної сфери". Мінфін України збирається позбавити фінансування Мінкультури та спорту

  Мінфін, за даними профільного комітету ВР, готується скоротити фінансування сфери культури

  Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики попередив про ймовірність краху культурної сфери країни через пандемію коронавірусу. Заяву комітету у Facebook 25 березня опублікувала нардепка від "Слуги народу", заступниця голови комітету Євгенія Кравчук.

  Об этом сообщает Руспрес

  "Нам стало відомо, що Міністерство фінансів сьогодні вносить зміни в бюджет, зокрема урізає фінансування всіх напрямів діяльності Міністерства культури, молоді та спорту. Залишаються лише видатки на утримання, тобто зарплатня", – ідеться в заяві.

  За даними комітету, фінансування позбавлять Держкіно (750 млн грн), Український культурний фонд (500 млн грн), Інститут книги (150 млн грн), а також напрям туризму (240 млн грн). Окрім того, скоротять витрати на програму "зшивання країни", реставраційні роботи із захисту історико-культурної спадщини і програми інформполітики на суму понад 500 млн₴

  У заяві написано, що обсяг скорочення асигнувань на спорт наразі невідомий.

  "Такий крок призведе до кризи і стагнації креативних індустрій країни, втрати тисяч робочих місць. Ми розуміємо, що в ситуації з розповсюдженням коронавірусу й необхідності залучати додаткові кошти для боротьби з вірусом необхідно переглядати бюджет. Проте будь-які кроки мають обговорюватися з депутатами профільного комітету та із залученням представників міністерства. Ми готові оперативно увійти в діалог і напрацювати рішення, які не призведуть до краху культурної сфери нашої держави", – підкреслили в комітеті.

  Нардепи закликали Міністерство фінансів "утриматися від прийняття рішень до проведення консультацій".


  https://www.facebook.com/yevheniya.khudzik/posts/10159547598257598

  Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джонса Гопкінса, станом на 25 березня загальна кількість інфікованих у світі перевищила 436 тис. осіб, із них 19 648 – померли, понад 111 тис. – одужало.

  Станом на 25 березня кількість заражених коронавірусом в Україні становить 113 осіб, четверо з них померли.

  Заступниця глави Офісу президента Юлія Ковалів оцінювала загальні фінансові потреби України на боротьбу з епідемією в $4 млрд.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-krah-kulturnoji-sferi-minfin-ukrajini-zbirajetsja-pozbaviti-finansuvannja-minkulturi-ta-sportu-1492616.html”