Режим президента Володимира Путіна в Росії може впасти за лічені дні, хоча і здається зараз досить міцним. Об этом сообщает Слон Такою думкою в інтерв’ю Дмитро Гордону поділився російський економіст, професор Паризького інституту політичних досліджень Сергій Гурієв. "Я не знаю, хто виграє вибори в Америці в 2020 році, але я точно знаю, що в 2024 році буде інший президент. В демократичних країнах легко прогнозувати, в недемократичних – дуже важко. Деякі лідери керують країною по 40 років. А в світі середній диктатор управляє країною 8-9 років, це дуже небезпечна робота. Багато ...

Экономика

  Новости

  В МОЗ пояснили різні дані про кількість інфікованих в Україні


  Жодних розбіжностей в офіційних даних про кількість інфікованих в Україні немає.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  Джерело: заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 22 березня

  Пряма мова Ляшка: "Випадок з 7 підтвердженим інфікуванням у Києві. ... Ми (Центр громадського здоров’я МОЗ — ред.) говоримо про 6 випадків, київська міська влада — про 7.

  Це сьомий випадок, який був повторно підтверджений у Київській міській лабораторії, але діагноз і дослідження по цьому пацієнту були зроблені у Мюнхенській лабораторії, яка через приватну лабораторію повідомила нам і ми його зафіксували на день раніше".

  Загальна кількість — 47 лабораторно підтверджених на території України — стабільна, кількість випадків по Києву у нас однакова, на національному рівні і в м.Києві.

  Виник лише один дисбаланс по одному випадку — Київ його звітує пізніше, оскільки вони (місцева влада — ред.) чекала повторного підтвердження у своїй лабораторії".

  Що передувало:

  Станом на вечір 20 березня в Україні було зафіксовано 41 випадок зараження COVID-19.

  21 березня мер Києва Віталій Кличко заявив, що за добу у столиці виявлено 7 нових хворих на COVID-19. У свою чергу Центр громадського здоров’я МОЗ оприлюднив дані про 6 випадків інфікування коронавірусом у Києві.


  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/22/7244623/”