Режим президента Володимира Путіна в Росії може впасти за лічені дні, хоча і здається зараз досить міцним. Об этом сообщает Слон Такою думкою в інтерв’ю Дмитро Гордону поділився російський економіст, професор Паризького інституту політичних досліджень Сергій Гурієв. "Я не знаю, хто виграє вибори в Америці в 2020 році, але я точно знаю, що в 2024 році буде інший президент. В демократичних країнах легко прогнозувати, в недемократичних – дуже важко. Деякі лідери керують країною по 40 років. А в світі середній диктатор управляє країною 8-9 років, це дуже небезпечна робота. Багато ...

Экономика

  Новости

  Поліція на Буковині контролює дотримання карантинних обмежень


  Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території краю заборонено пасажирські перевезення у приміському, міжміському і міжобласному сполученнях. Для дотримання вказаних обмежувальних заходів в області цілодобово функціонують карантинні пости, на яких несуть службу поліцейські спільно з рятувальниками, представниками держпродспоживслужби та медиками. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

  Об этом сообщает Руспрес

  Нагадаємо, 5 карантинно-епідеміологічних постів розташовані поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій у селах Звенячин Заставнівського району, Атаки Хотинського району, Оршівці Кіцманського району, містах Вижниця і Новодністровськ.

  Через загрозу можливого поширення коронавірусної інфекції обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила визнати зонами карантину села Брусниця Кіцманського району, Топорівці Новоселицького району, Колінківці та Грозинці Хотинського району. З 22:00 до 08:00 години у межах вказаних населених пунктів заборонено будь-яке пересування громадян і транспортних засобів.

  На в’їздах до зон обсервації та виїздах з них розгорнуто 4 карантинно-поліцейські пости. Рух громадян через вказані пости теж забороняється. Співробітники поліції забезпечують об’їзд зон обсервації транзитними транспортними засобами.

  Проїзд через карантинні пости дозволено лише транспортним засобам аварійних та екстрених служб, мобільного й стаціонарного зв’язку, банківських установ, страхових компаній, поштового зв’язку та адресної доставки, а також автомобілі, що перевозять продукти харчування, товари першої необхідності, лікарські засоби, пальне.

  Поліцейські здійснюють оповіщення населення щодо суворого дотримання вимог карантину та необхідності перебування за місцем проживання.

  Поліція на Буковині контролює дотримання карантинних обмежень
  Поліція на Буковині контролює дотримання карантинних обмежень
  Поліція на Буковині контролює дотримання карантинних обмежень
  Поліція на Буковині контролює дотримання карантинних обмежень

  Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/policiya-na-bukovini-prodovzhue-kontrolyuvati-dotrimannya-karantinnih-obmezhen-386442”