Богатые жены, обласканные дети Вряд ли кто-то может представить, что российские губернаторы живут в стареньких «хрущевках», а их дети поднимаются в «убитых» лифтах вместе с замурзанными соседями на верхние этажи блочных девятиэтажек. При этом, судя по декларациям о доходах, многих небогатых чиновников буквально содержат состоятельные супруги, старенькие матери и тещи – удачливые бизнес-леди. Об этом сообщает Слон Своя рука – владыка Глава Ленинградской области Александр Дрозденко зарабатывает более 6 млн рублей в год. Судя по свежей декларации, доход его жены ...

Экономика

  Новости

  Транспортний карантин в Києві породив гігантські черги на маршрутки, фото

  З 18 березня в Києві почали діяти обмежувальні заходи з перевезень людей в громадському транспорті, яких ніяк не дотримуються перевізники.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  У мережі показали, що в маршрутних таксі, а також в тролейбусах і трамваях перевозять більше число людей, ніж дозволено нормами карантину.

  Фото: Клуб Коренного Киевлянина, Facebook

  За умовами карантину, з 18 березня в маршрутках одночасно не можуть пересуватися більш десяти пасажирів, а в автобусах, тролейбусах і трамваях — не більше 20.  Фото: Клуб Коренного Киевлянина, Facebook

  Крім того, не дотримуються заходів безпеки і на зупинках громадського транспорту. Людей просили не збиратися у величезні черги, але вони благополучно порушують дані рекомендації.

  Фото: Клуб Коренного Киевлянина, Facebook

  Такі черги викликані тим, що в столиці з 17 березня припинило роботу метро.

  Фото: Юрий Богданов, Facebook

  У той же час кондуктори кажуть, що обмеження за кількістю пасажирів вони будуть дотримуватися з 12:00.

  Детальніше про ситуацію в місті читайте в матеріалі "Апострофа": Водій без маски і купа людей в маршрутках: ексклюзивні фото та відео "карантину" в Києві.


  Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-03-18/transportnyiy-karantin-v-kieve-porodil-gigantskie-ocheredi-na-marshrutki-foto/191357”