СЕМЕЙ. КАЗИНФОРМ — В Восточном Казахстане сотрудники колоний строгого режима стали донорами, передает корреспондент МИА «Казинформ» со ссылкой на пресс-службу департамента УИС по ВКО. Об этом сообщает Russiangate В ведомстве сообщили, что уже вторая мини-группа из числа сотрудников колонии строгого режима сдали кровь в Центре крови города Семей. «Донорство крови и её компонентов в современной клинике — абсолютно безопасный для здоровых людей процесс. Кровь человека — это незаменимый материал, сколько бы ни создавалось современных лекарственных препаратов, зам ...

Экономика

  Новости

  В Україні оголосили тритижневий карантин: чи стосується це Рівненщини 

  В Україні оголосили карантин з 12 березня по 3 квітня. Такий захід потрібний, щоб не допустити поширення коронавірусу. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  Зокрема вирішили:

  • запровадити карантин у навчальних закладах на три тижні;
  • обмежити проведення масових заходів із понад 200 особами (не стосується заходів державної необхідності);
  • виділити 100 мільйонів гривень на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств і служб;
  • проводити спортивні заходи без глядачів і лище з дозволу міжнародних організацій;
  • до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення.

  Крім того, вирішили закупити інфрачервоне обладнання для скринінгів на відстані в Міжнародному аеропорті «Бориспіль».

  «Четверта влада» запитала про впровадження карантину на Рівненщині головну спеціалістку-епідеміолога управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації Людмилу Яценю.

  Вона розповіла, що офіційного документу про запровадження карантину їм не надходило. Є лише інформація на сайті уряду, але роз’яснень ніхто ще по областях не надсилав. Тому коментувати ситуацію відмовилися.

  Лікарка-епідеміолог повідомила, що на території Рівненської області інфікованих коронавірусом немає.

  – Ми п’ять людей перевіряли. Випадки всі не підтверджені. Вони приїздили з Шанхаю, Уханю та інших міст Китаю, тому ми їх брали під нагляд і спостерігали, але все було спокійно, – розповідає Людмила Яценя.

  Міський голова Рівного Володимир Хомко також дізнається про карантин із новин, адже офіційного роз’яснення ще немає. Просить передзвонити завтра.

  Чи стосуватимуться карантинні обмеження Рівного, Володимир Хомко сказати не може, всі рішення будуть приймати після отримання офіційного роз’яснення з Кабінету міністрів.

  Про готовність медичних закладів Рівненщини до коронавірусу та як захистити себе від вірусних інфекцій читайте за посиланням.


  Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі або на сторінку у фейсбуці.  Джерело статті: “https://4vlada.com/v-ukraini-ogolosyly-trytyzhnevyj-karantyn-chy-stosuietsia-tse-rivnenshchyny”