Компания Avast составила список игр для смартфонов на Android, в которые интегрирован вирус HiddenAds. Эти игры нужно удалить со своего смартфона, пишет vysteh. Об этом сообщает Moscow Post Вредоносная программа показывает рекламные объявления и скрытно скликивает их — таким образом злоумышленники получают прибыль. Игры показывают рекламу внутри себя, в других приложениях, и даже поверх интерфейса операционной системы, что может очень сильно раздражать пользователя. При этом, речь идёт о популярных играх — каждую из них скачали более одного миллиона раз. Вот полный список: Shoot T ...

Экономика

  Новости

  Апеляційний господарський суд скасував арешт рахунків та майна «Укртрансгазу»

  Північний апеляційний господарський суд задовольнив скарги акціонерного товариства «Укртрансгаз» у справі щодо стягнення з підприємства 2 млрд₴ Про це повідомляє пресслужба «Нафтогаза» у Twitter.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  «Північний апеляційний господарський суд задовільнив апеляційні скарги Укртрансгазу у справі №17/32 щодо неправомірного стягнення з підприємства 2 млрд грн», — йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що суд скасував попередні ухвали про заміну способу виконання рішення та про зміну сторони виконавчого провадження, які були винесені на користь позивачів.

  «Укртрансгаз» повідомляє, що з їхніх рахунків вже списали понад 226 млн₴

  «Зараз «Укртрансгаз» очікує на розблокування своїх рахунків державним виконавцем. Станом на сьогодні з рахунків УТГ вже списано більше 226 млн грн на користь приватних компаній-позивачів», — йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що після ухвали суду «Укртрансгаз» спробує повернути списані кошти.

  Північний апеляційний господарський суд задовільнив апеляційні скарги Укртрансгазу у справі №17/32 щодо неправомірного стягнення з підприємства 2 млрд₴

  Зазначимо, що наприкінці 2019 року відбувся анбандлінг «Нафтогазу», у результаті якого з компанії вивели газотранспортну систему. З 1 січня 2020 року транзитом газу займається компанія «Оператор ГТС України», підконтрольна Мінфіну. Разом з тим, «Нафтогаз» зберіг контроль за підземними газовими сховищами, а також видобутком газу і нафти.

  Згодом, АТ «Укртрансгаз» звернулося до Ради національної безпеки і оборони України через арешти всіх рахунків та активів підприємства.

  Служба безпеки України у взаємодії з керівництвом міністерства фінансів України попередила протиправну оборудку із привласнення природного газу на 250 млн грн  Джерело статті: “https://zaxid.net/apelyatsiyniy_gospodarskiy_sud_skasuvav_aresht_rahunkiv_ta_mayna_ukrtransgazu_n1499153”