В Украине массово закрывают развлекательные заведения за несоблюдение карантинных норм. О ситуации с контролем работы заведений сообщили на совещании в Офисе президента в понедельник, 13 июля, передает Корреспондент. Об этом сообщает FLB Так, глава Нацполиции Игорь Клименко доложил, что за последние сутки прекращена деятельность 143 развлекательных заведений, в частности ночных клубов. На них составлены 102 админпротокола. В то же время, глава Минздрава Максим Степанов заявил, что в Украине происходит определенная стабилизация ситуации с распространением коронавируса. ...

Экономика

  Новости

  "Скільки себе пам’ятаю": Гончарук цікаво відповів на питання про його відставку (відео)

  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук публічно спростував чутки про свою можливу відставку. За його словами, він часто чує про те, що його звільняють. Про це він сказав під час прес-конференції в Києві 26 лютого, передають .

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  "Скільки себе пам’ятаю, мене звільняють. Я вже звик до таких питань. Уряд працює в нормальному режимі ... Ні, ніяких заяв я не писав, з президентом таких тем не обговорював", — зазначив глава уряду.

  Також Гончарук зізнався, що проводив зустріч з Сергієм Тігіпко, якого називають головним кандидатом на посаду прем’єр-міністра.

  "Я з ним зустрічався, як і з багатьма іншими. Я за останній місяць подивився близько 20 осіб. Нам дійсно потрібно посилення радниками, можливо, на якийсь пост в уряді людьми, які дійсно розуміють, що таке промисловість", — додав він.


  Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/skilky-sebe-pamiataiu-honcharuk-tsikavo-vidpoviv-na-pytannia-pro-ioho-vidstavku-317199.html”