А проте бюджетна комісія Київради протягом 5 хвилин погодила 17 проєктів розпоряджень про виділення коштів на здійснення депутатської діяльності на суму понад 7,8 млн₴ З них майже 400 тис. – на великодні кекси. Об этом сообщает Руспрес Оскільки програма щодо фінансування з бюджету депутатських фондів вже відголосована, то міський голова має видати своє розпорядження щодо виділення коштів на фінансування цих закупівель. (Додано) Гроші, які депутати просять з бюджету міста для надання матеріальної допомоги киянам, на комунальні потреби столичних будинків та освітніх закладів, а тако ...

Экономика

  Новости

  "Скільки себе пам’ятаю": Гончарук цікаво відповів на питання про його відставку (відео)

  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук публічно спростував чутки про свою можливу відставку. За його словами, він часто чує про те, що його звільняють. Про це він сказав під час прес-конференції в Києві 26 лютого, передають .

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  "Скільки себе пам’ятаю, мене звільняють. Я вже звик до таких питань. Уряд працює в нормальному режимі ... Ні, ніяких заяв я не писав, з президентом таких тем не обговорював", — зазначив глава уряду.

  Також Гончарук зізнався, що проводив зустріч з Сергієм Тігіпко, якого називають головним кандидатом на посаду прем’єр-міністра.

  "Я з ним зустрічався, як і з багатьма іншими. Я за останній місяць подивився близько 20 осіб. Нам дійсно потрібно посилення радниками, можливо, на якийсь пост в уряді людьми, які дійсно розуміють, що таке промисловість", — додав він.


  Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/skilky-sebe-pamiataiu-honcharuk-tsikavo-vidpoviv-na-pytannia-pro-ioho-vidstavku-317199.html”