"Манчестер Сити" будет играть в Лиге чемпионов – Спортивный арбитражный суд отменил двухгодичную дисквалификацию, передает BaigeNews.kz. Об этом сообщает Компромат Решение в пользу английского клуба опубликовано на сайте арбитражного суда. В то же время МС придётся уплатить штраф, наложенный УЕФА. Правда, теперь он снижен с 30 миллионов евро до 10 миллионов. Напомним, в середине февраля Союз европейских футбольных ассоциаций (УЕФА) вынес решение по делу о финансовых махинациях "Манчестер Сити". За нарушение финансового фэйр-плей английский клуб был отстр ...

Экономика

  Новости

  Забужко назвала слова Путіна про Україну маренням психічно хворого

  Українська письменниця Оксана Забужко вважає, що українофобські висловлювання президента Росії Володимира Путіна – це доказ його психічної хвороби.

  Об этом сообщает Роспрес

  Свою оцінку їм вона дала в інтерв’ю "Апострофу", зазначивши, що цивілізований світ уже давно це зрозумів, проте боїться неадекватних кроків лідера країни-агресорки.

  "Я можу сказати тільки одне. Все те, що говорив Володя Путін, з фактологічної точки зору для будь-якої хоча б мінімально освіченої людини – це маячня психічно хворого. Проблема полягає в тому, що ця психічно хвора людина очолює сусідню з нами країну. Можна згадати, як делікатно сформулювала Ангела Меркель у 2014 році: "Він живе у своєму світі". Це оптимістичний спосіб сказати, що він хворий на шизофренію й неадекват", – переконана письменниця.

  Забужко підкреслила, що у світі Путіна "української мови не існувало до XVI століття", а Росія була вже в Х столітті, хоча це абсолютно не відповідає історичним фактам.

  Забужко і Путін

  Забужко і Путін

  "У його світі ми "один народ", тому що так його вчили, або я не знаю, що з ним відбувалося, – це питання до його психіатра або психоаналітика. Проблема в тому, що поруч з ним немає ні психіатра, ні психоаналітика, але є, вибачте, "ядерна кнопка". І тому весь світ робить вигляд, що з ним можливий якийсь діалог і його можна якось втихомирити. Треба реально усвідомлювати, що сусідньою країною править соціально небезпечний шизофренік", – сказала письменниця.

  Також вона висловила впевненість в тому, що спроби ознайомити Путіна з працями професорів Колумбійського і Гарвардського університетів, в яких викладено історію української мови, не мали б ніякого сенсу.

  "Ні! Путіна треба шпиталізувати. І чим швидше прогресивне людство це усвідомить, тим більше шансів у нас всіх залишитися цілими – і фізично, і, до речі, психічно. Слова Путіна є класичним клінічним маренням. Завтра він розповість вам, що в Україні ходять догори дригом. Ну щось подібне вже було – снігурі, "розіп’яті хлопчики", пенсіонерки з монтажною піною тощо. Все це частина божевільної програми. І коли ми починаємо кожен раз реконструювати висловлювання Путіна й розповідати, що "хворий не має рації", у мене виникає щоразу відчуття, що ми щось робимо глибоко неправильно", – обурилася Забужко.

  Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • у інтерв’ю пропагандистському виданню ТАСС Путін заявив, що його країну і Україну нібито насильно намагається розділити Захід, щоб не допустити появи глобального конкурента.


  • Крім того, він висловив упевненість в тому, що Україна повинна об’єднатися з країною-агресоркою для посилення свого потенціалу.


  • Путін також заявив, що батьки-засновники українського націоналізму нібито ніколи не говорили, що потрібно обов’язково посваритися з Росією.


  • Крім того він знову назвав росіян і українців одним народом, при цьому образивши наших співгромадян. Так, президент РФ уїдливо підкреслив, що нібито правильно говорити "не украЇнці, а укрАїнці".


  • Ще одна скандальна заява Путіна в інтерв’ю стосувалася примирення України з агресором. За його словами, ймовірність домовитися з президентом Володимиром Зеленським про мир і дружбу між країнами є.


  Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

  Читайте всі новини по темі "Російсько-український конфлікт" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zabuzhko-nazvala-slova-putina-pro-ukrainu-marennyam-psihichno-hvorogo.htm”