За сутки в Испании от коронавируса умерли 674 пациента. Это – самый низкий показатель за последние 10 дней. Также количество погибших снижается уже третий день подряд, общее число умерших составляет 12 418 человек. Об этом сообщает Преступная Россия Об этом сообщает газета “El Pais”. Сейчас в Испании обнаружили 130 759 человек с коронавирусом. За последние сутки в стране обнаружили 6 023 заболевших. Выздоровели 38 080 человек. Испания – одна из лидирующих стран по количеству зараженных коронавирусом. В стране ввели строгий карантин. Напомним, что в США количество заболе ...

Экономика

  Новости

  Забужко назвала слова Путіна про Україну маренням психічно хворого

  Українська письменниця Оксана Забужко вважає, що українофобські висловлювання президента Росії Володимира Путіна – це доказ його психічної хвороби.

  Об этом сообщает Роспрес

  Свою оцінку їм вона дала в інтерв’ю "Апострофу", зазначивши, що цивілізований світ уже давно це зрозумів, проте боїться неадекватних кроків лідера країни-агресорки.

  "Я можу сказати тільки одне. Все те, що говорив Володя Путін, з фактологічної точки зору для будь-якої хоча б мінімально освіченої людини – це маячня психічно хворого. Проблема полягає в тому, що ця психічно хвора людина очолює сусідню з нами країну. Можна згадати, як делікатно сформулювала Ангела Меркель у 2014 році: "Він живе у своєму світі". Це оптимістичний спосіб сказати, що він хворий на шизофренію й неадекват", – переконана письменниця.

  Забужко підкреслила, що у світі Путіна "української мови не існувало до XVI століття", а Росія була вже в Х столітті, хоча це абсолютно не відповідає історичним фактам.

  Забужко і Путін

  Забужко і Путін

  "У його світі ми "один народ", тому що так його вчили, або я не знаю, що з ним відбувалося, – це питання до його психіатра або психоаналітика. Проблема в тому, що поруч з ним немає ні психіатра, ні психоаналітика, але є, вибачте, "ядерна кнопка". І тому весь світ робить вигляд, що з ним можливий якийсь діалог і його можна якось втихомирити. Треба реально усвідомлювати, що сусідньою країною править соціально небезпечний шизофренік", – сказала письменниця.

  Також вона висловила впевненість в тому, що спроби ознайомити Путіна з працями професорів Колумбійського і Гарвардського університетів, в яких викладено історію української мови, не мали б ніякого сенсу.

  "Ні! Путіна треба шпиталізувати. І чим швидше прогресивне людство це усвідомить, тим більше шансів у нас всіх залишитися цілими – і фізично, і, до речі, психічно. Слова Путіна є класичним клінічним маренням. Завтра він розповість вам, що в Україні ходять догори дригом. Ну щось подібне вже було – снігурі, "розіп’яті хлопчики", пенсіонерки з монтажною піною тощо. Все це частина божевільної програми. І коли ми починаємо кожен раз реконструювати висловлювання Путіна й розповідати, що "хворий не має рації", у мене виникає щоразу відчуття, що ми щось робимо глибоко неправильно", – обурилася Забужко.

  Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • у інтерв’ю пропагандистському виданню ТАСС Путін заявив, що його країну і Україну нібито насильно намагається розділити Захід, щоб не допустити появи глобального конкурента.


  • Крім того, він висловив упевненість в тому, що Україна повинна об’єднатися з країною-агресоркою для посилення свого потенціалу.


  • Путін також заявив, що батьки-засновники українського націоналізму нібито ніколи не говорили, що потрібно обов’язково посваритися з Росією.


  • Крім того він знову назвав росіян і українців одним народом, при цьому образивши наших співгромадян. Так, президент РФ уїдливо підкреслив, що нібито правильно говорити "не украЇнці, а укрАїнці".


  • Ще одна скандальна заява Путіна в інтерв’ю стосувалася примирення України з агресором. За його словами, ймовірність домовитися з президентом Володимиром Зеленським про мир і дружбу між країнами є.


  Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

  Читайте всі новини по темі "Російсько-український конфлікт" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zabuzhko-nazvala-slova-putina-pro-ukrainu-marennyam-psihichno-hvorogo.htm”