Лікар вважає, що шоу було потрібно, оскільки Путіна вдалося переконати в серйозності ситуації з коронавірусом в Росії... Влаштоване Володимиром Путіним шоу з перевдяганням в костюм біозахисту та інспекція лікарні, де лежать пацієнти з підозрою на коронавірус, виявилося черговою бутафорією. У пацієнті, до якого «абсолютно несподівано» навідався російський президент, впізнали лікаря московської лікарні, передають .Справедливості заради варто відзначити, що лікар Дмитро Гаркаві дійсно лежав в лікарні через пневмонію. Проте приходити в його палату в костюмі біозахисту Пу ...

Экономика

  Новости

  Через санкції: від Росії відвернулися партнери по бізнесу

  "Роснефть" зіштовхнулася з великими проблемами при експорті нафти. Відразу кілька покупців зажадали негайно прибрати компанію Rosneft Trading, що потрапила під санкції, з всього ланцюжка поставок.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  Про це повідомили відразу п’ять джерел у галузі, передає Reuters. "Дочка" "Роснефти" компанія Rosneft Trading SA (RTSA) потрапила під санкції після того, як США звинуватили її у фінансовій допомозі уряду венесуельського президента Ніколаса Мадуро.

  Новини
  Возле "Роснефти" и "Газпрома" начали рваться снаряды

  "Роснефть" назвала діяльність компанії законною і звинуватила Вашингтон в подвійних стандартах, оскільки він дозволяє американському конкуренту "Роснефти" – компанії Chevron – працювати в Венесуелі.

  "Вашингтон встановив 90-денний термін для контрагентів на згортання операцій з RTSA, але, за словами джерел Рейтер, кілька покупців зажадали негайно прибрати Rosneft Trading з всього ланцюжка поставок, оскільки інакше у них можуть виникнути проблеми з покупкою нафти", – повідомило агентство.

  "З точки зору логістики це величезний головний біль. Доведеться змінити дуже багато контрактів", – сказало одне з джерел, знайомий з діяльністю "Роснефти".

  Санкції проти Росії

  Санкції проти Росії

  Як повідомляв OBOZREVATEL, у листопаді 2019 року Кабмін України ввів санкції проти тих, хто руйнує об’єкти культурної спадщини в окупованому Криму, здійснює там теле- і радіомовлення, а також поставляє матеріали для оборонно-промислового комплексу РФ.

  20 червня 2019 року Європейський Союз прийняв рішення на рік продовжити санкції проти Росії за анексію українського Криму.

  У жовтні 2019 року в Євросоюзі заявили, що не мають наміру знімати економічні санкції з Російської Федерації.

  28 січня стало відомо, що Євросоюз розширив санкції проти Росії за анексію Криму. Тепер під міжнародні штрафи потрапили ті, хто допомагав проводити "вибори" на півострові у вересні 2019 року.

  Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

  Читайте всі новини по темі "Санкції проти Росії" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/ssha-bolyache-vdarili-sanktsiyami-za-rosnefti.htm”