ФСБ пресекла деятельность ячейки «Исламское государство*». Задержаны пять человек. Лидер группы ликвидирован. В состав ячейки входили шесть жителей региона «из числа граждан одной из среднеазиатских стран и России», сообщает «Интерфакс», ссылаясь на Центра общественных связей (ЦОС) ФСБ. Об этом сообщает Устав - Они готовили нападения на сотрудников полиции и планировали совершение террористических акций в медицинских и учебных заведениях, — говорится в сообщении. В ходе попытки задержать главаря в Азовском районе Ростовской обл ...

Экономика

  Новости

  Планові відключення електроенергії в Київській області 23 лютого 2020 року (повний список населених пунктів)

  Планові відключення електроенергії в Київській області 23 лютого 2020 року (повний список населених пунктів)

  Сьогодні, 23 лютого 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Іванківському та Сквирському районах.

  Об этом сообщает Роспрес

  Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "Київобленерго".

  Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

  Районний підрозділ Населений пункт Вулиця Роботи Час пров. робіт
  Іванківський Варівськ, Рафалівка, Людвинівка, Кропивня, Р.Сидорівська, М.Корма Весь населений пункт Чистка траси з 8 по 17 год
  Іванківський Шпилі, Р.Слобода, Б.Берег, Воропаївка, Р.Шпилівська, Р.Тальська, Зимовище, Леонівка Весь населений пункт Чистка траси з 8 по 17 год
  Сквирський с.В.Половецьке вул.Новоселиця,Садова,рибгосп Ремонт Р-10 ТП-165 з 8 по 17 год

  Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

  Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

  Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

  Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

  Також KV повідомляла, що 7 листопада 2017 року ПрАТ "Київобленерго" очолив Володимир Чернявський, колишній керівник КП "Полтаваобленерго". Він замінив в "Київобленерго" Івана Полив`яного, який був убитий у себе вдома 24 вересня 2017 року.

  Фото: phoneinf.com

  КиевVласть


  Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergii-v-kiivskij-oblasti-23-lyutogo-2020-roku-povnij-spisok-naselenih-punktiv”