"Манчестер Сити" будет играть в Лиге чемпионов – Спортивный арбитражный суд отменил двухгодичную дисквалификацию, передает BaigeNews.kz. Об этом сообщает Компромат Решение в пользу английского клуба опубликовано на сайте арбитражного суда. В то же время МС придётся уплатить штраф, наложенный УЕФА. Правда, теперь он снижен с 30 миллионов евро до 10 миллионов. Напомним, в середине февраля Союз европейских футбольных ассоциаций (УЕФА) вынес решение по делу о финансовых махинациях "Манчестер Сити". За нарушение финансового фэйр-плей английский клуб был отстр ...

Экономика

  Новости

  Син екс-судді з друзями тримає в страху селище на Уралі. Поліція їм все «прощає».

  Сын экс-судьи с друзьями держит в страхе поселок на Урале. Полиция им все «прощает».

  Селище Кришталева під Єкатеринбургом тероризує група молодиків, розповіли URA.RU місцеві жителі. Кістяк складають Микола Хвастанцев і Артур — син екс-судді з Єкатеринбурга Світлани Ашхалатовой. Жителі хлопців звинувачують у тому, що вони б’ють людей, але всі їх дії залишаються безкарними.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  У квітні 2019 Хвастанцев (його вважають лідером) зажадав у магазині відпустити йому продукти в борг — продавщиця відмовилася. «Він став кидатися на неї, рватися до мене в підсобку, — розповідає господиня точки Ірина. — Приїхали мій чоловік з одним — почалася колотнеча».

  За словами Ірини, нападник погрожував спалити магазин. «Він говорив: „Я тут цар і бог, у мене скрізь зв’язку“, — згадує вона. Слова виявилися пророчими: по всім заявам поліція винесла відмови від порушення справ. Дільничний написав відмову, що Хвастанцев по базі «не значиться».

  Влітку вже інший продавщиці, Яні, Хвастанцев кинув в обличчя банку з пивом — дівчина ходила з синцем. А в січні він з друзями увірвався до неї в будинок — їм не сподобалися її гості. «Вони побили їх прямо в будинку, а продовжили на вулиці, — каже Яна. — Одному зламали щелепу».

  «Був такий інцидент, — визнає Микола Хвастанцев у розмові з кореспондентом URA.RU. — Ми зайшли до мого друга Євгену Файзуллину, він живе у будинку на чотири сім’ї. Чуємо, на задньому дворі хтось розмовляє. Це були хлопці з ферми. Євген запитав їх, що вони там роблять — отримав грубу відповідь. Я схопив одного, викинув за огорожу. Вони забігли до Яні — вона їх закрила, а один з них з нами залишився. Підійшов до дверей, постукав — вона відкрила. Ми забігли в передбанник, викинули їх з дому, вдарили кілька разів».  Джерело статті: “http://povin.com.ua/277788-22-02.html”