За сутки в Испании от коронавируса умерли 674 пациента. Это – самый низкий показатель за последние 10 дней. Также количество погибших снижается уже третий день подряд, общее число умерших составляет 12 418 человек. Об этом сообщает Преступная Россия Об этом сообщает газета “El Pais”. Сейчас в Испании обнаружили 130 759 человек с коронавирусом. За последние сутки в стране обнаружили 6 023 заболевших. Выздоровели 38 080 человек. Испания – одна из лидирующих стран по количеству зараженных коронавирусом. В стране ввели строгий карантин. Напомним, что в США количество заболе ...

Экономика

  Новости

  Син екс-судді з друзями тримає в страху селище на Уралі. Поліція їм все «прощає».

  Сын экс-судьи с друзьями держит в страхе поселок на Урале. Полиция им все «прощает».

  Селище Кришталева під Єкатеринбургом тероризує група молодиків, розповіли URA.RU місцеві жителі. Кістяк складають Микола Хвастанцев і Артур — син екс-судді з Єкатеринбурга Світлани Ашхалатовой. Жителі хлопців звинувачують у тому, що вони б’ють людей, але всі їх дії залишаються безкарними.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  У квітні 2019 Хвастанцев (його вважають лідером) зажадав у магазині відпустити йому продукти в борг — продавщиця відмовилася. «Він став кидатися на неї, рватися до мене в підсобку, — розповідає господиня точки Ірина. — Приїхали мій чоловік з одним — почалася колотнеча».

  За словами Ірини, нападник погрожував спалити магазин. «Він говорив: „Я тут цар і бог, у мене скрізь зв’язку“, — згадує вона. Слова виявилися пророчими: по всім заявам поліція винесла відмови від порушення справ. Дільничний написав відмову, що Хвастанцев по базі «не значиться».

  Влітку вже інший продавщиці, Яні, Хвастанцев кинув в обличчя банку з пивом — дівчина ходила з синцем. А в січні він з друзями увірвався до неї в будинок — їм не сподобалися її гості. «Вони побили їх прямо в будинку, а продовжили на вулиці, — каже Яна. — Одному зламали щелепу».

  «Був такий інцидент, — визнає Микола Хвастанцев у розмові з кореспондентом URA.RU. — Ми зайшли до мого друга Євгену Файзуллину, він живе у будинку на чотири сім’ї. Чуємо, на задньому дворі хтось розмовляє. Це були хлопці з ферми. Євген запитав їх, що вони там роблять — отримав грубу відповідь. Я схопив одного, викинув за огорожу. Вони забігли до Яні — вона їх закрила, а один з них з нами залишився. Підійшов до дверей, постукав — вона відкрила. Ми забігли в передбанник, викинули їх з дому, вдарили кілька разів».  Джерело статті: “http://povin.com.ua/277788-22-02.html”