Количество ежедневных пользователей программы для проведения видеоконференций Zoom после введения карантина во многих странах мира увеличилось до 200 миллионов человек. Как сообщает The Verge, ранее программа не публиковала данные о количестве пользователей, но по состоянию на декабрь это число не превышало 10 миллионов в день. Об этом сообщает Футляр от виолончели По словам генерального директора Zoom Эрика Юаня, компания пытается реагировать на стремительное увеличение количества пользователей и совершенствовать программу. "Наша платформа была создана в основном для корп ...

Экономика

  Новости

  На Буковині вилучили рекордну партію контрабандних цигарок

  У Чернівецькій області за цей рік прикордонники вилучили рекордну партію контрабандних сигарет. Майже 150 ящиків підакцизного тютюну до Румунії намагалися переправити мешканці прикордонного Красноїльська. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.

  Об этом сообщает Роспрес


  Групу молодиків, що прямувала з ношами в сторону кордону, виявив прикордонний наряд відділу “Красноїльськ”. З появою прикордонників чоловіки вдалася до втечі. Не зупинили втікачів й попереджувальні постріли у повітря. Однак, в ході переслідування правопорушників, прикордонникам вдалося вийти на слід одного із втікачів, в цьому їм допоміг службовий собака.


  Мешканця Красноїльська прикордонники затримали близько півночі.


  Перевіряючи прилеглу до кордону територію групою реагування та резервом, що прибув на ділянку кордону виявлено понад 50 пакунків із сигаретами різних марок, в тому числі й дорогих таких, як Marlboro, Ashima, Winston. В цілому прикордонники виявили 146 ящиків підакцизного товару, за попередньою оцінкою вартість сигарет, втрачених правопорушниками, становить 2 – 2,5 мільйони гривень.


  Щодо затриманого, то йому доведеться відповісти за спробу порушення державного кордону та злісну непокору законним вимогам представників Держприкордонслужби.


  Заходи зі встановлення решти осіб, причетних до даного правопорушення тривають.


  Нагадаємо, на Закарпатті затримали водолазів-контрабандистів з партією сигарет.


  Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/na-bukovyni-vyluchyly-rekordnu-partiyu-kontrabandnyh-tsygarok.html”