Президент Владимир Зеленский заявил, что у него есть три списка кандидатов на пост нового главы Национального банка Украины. Об этом сообщает Офис президента. Об этом сообщает Russiangate По словам Зеленского, он провел встречи с представителями государственных и коммерческих банков Украины, на которых заслушал предложения по кандидатуре председателя НБУ. "Я сделал три больших дискуссионные встречи в рамках профессионального диалога. Я встретился со всеми главами государственных банков Украины, хотел от них получить и кандидатуру, и их личное впечатление по этой ситуации. Все достат ...

Экономика

  Новости

  На Буковині вилучили рекордну партію контрабандних цигарок

  У Чернівецькій області за цей рік прикордонники вилучили рекордну партію контрабандних сигарет. Майже 150 ящиків підакцизного тютюну до Румунії намагалися переправити мешканці прикордонного Красноїльська. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.

  Об этом сообщает Роспрес


  Групу молодиків, що прямувала з ношами в сторону кордону, виявив прикордонний наряд відділу “Красноїльськ”. З появою прикордонників чоловіки вдалася до втечі. Не зупинили втікачів й попереджувальні постріли у повітря. Однак, в ході переслідування правопорушників, прикордонникам вдалося вийти на слід одного із втікачів, в цьому їм допоміг службовий собака.


  Мешканця Красноїльська прикордонники затримали близько півночі.


  Перевіряючи прилеглу до кордону територію групою реагування та резервом, що прибув на ділянку кордону виявлено понад 50 пакунків із сигаретами різних марок, в тому числі й дорогих таких, як Marlboro, Ashima, Winston. В цілому прикордонники виявили 146 ящиків підакцизного товару, за попередньою оцінкою вартість сигарет, втрачених правопорушниками, становить 2 – 2,5 мільйони гривень.


  Щодо затриманого, то йому доведеться відповісти за спробу порушення державного кордону та злісну непокору законним вимогам представників Держприкордонслужби.


  Заходи зі встановлення решти осіб, причетних до даного правопорушення тривають.


  Нагадаємо, на Закарпатті затримали водолазів-контрабандистів з партією сигарет.


  Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/na-bukovyni-vyluchyly-rekordnu-partiyu-kontrabandnyh-tsygarok.html”