УСТЬ-КАМЕНОГОРСК. КАЗИНФОРМ — В связи с введением ограничительных мер в городах Усть-Каменогорск и Семей с целью контроля въезда и выезда (в том числе запрета) выставлено 15 контрольно-пропускных пунктов, в областном центре – 7, в Семее – 8, передает МИА «Казинформ» со ссылкой на пресс-службу депаратмента полиции ВКО. Об этом сообщает Преступная Россия Во время введения новых ограничений полицейские и военнослужащие продолжат работать в усиленном режиме. Стражи правопорядка полностью оснащены средствами индивидуальной защиты и несут службу в трёхсменном режиме по 8 ч ...

Экономика

  Новости

  Ковальчук Андрій Трохимович хоче легалізувати одностатеві шлюби

  Ковальчук Андрій Трохимович хоче легалізувати одностатеві шлюби та зарубати під коріння жахливі ініціативи Тимошенко

  Знаний на всю країну та поза її межами гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович вважає, що наша країна йде “не туди”. Чому? Розповість сам пан Ковальчук.

  – Доброго дня! Як ваші справи, Андріє Трохимовичу?

  “Доброго дня! Кепсько, мої справи”, бо одна жіночка виступає з такими ініціативами, зо мені, моєму бойфренду та усім друзям моторощно стає. З нашими політиками та новою владою ми йдемо не туди. І справа навіть не у президенті, він така людина – що з нього візьмешь. Ні права тут а у старих-нових політиках та їх безглуздих популістських ініціативах. От пані Тимошенко пропонує закріпити у Конституції “традиційну родину”. Це взагалі як? У кожної людини свої традиції, а вона ліпить бо знай що. Лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко брякнула, що у Конституції варто закріпити “традиційну родину”, яку утворюють чоловік та жінка. Тобто, якщо мова йде про чоловіка та чоловіка, або ж жінку та жінку то це все й не сім’я. Зовсім подуріли? Я категорично проти таких ініціатив”, – заявляє Ковальчук Андрій Трохимович.

  – Так, я Вас розумію…

  “Ми з Вами живимо у вільній європейській країні. Юлія Володимирівна хоче в нас це відтяпати! Ні! Не буде такого. Геї мають такі ж права, навіть більше прав, вони повинні мати більше прав через те, що двоє чоловіків і працюють більше за чоловіка та жінку! Я буду робити все можливе задля того, щоб ці ініціативи рубалися під коріння” – продовує Андрій Трохимович Ковальчук.

  Ковальчук Андрій Трохимович.

  “Що я ще хочу сказати! От у Північній Ірландії одностатеві шлюби стали легальнимию. З 13 січня, почали офіційно визнавати одностатеві шлюби по всій країні, а в нас тут одна божевільна бабуся Тимошенко хоче гнати людей до УРСР, обмежити свободу таким геям та бісексуалам як я! Вважаю за необхідне заявити, що буду боротися за легалізацію одостатевих шлюбів в Україні, як це зробили у Північній Ірландії”, -нервується Андрій Ковальчук