УСТЬ-КАМЕНОГОРСК. КАЗИНФОРМ — В связи с введением ограничительных мер в городах Усть-Каменогорск и Семей с целью контроля въезда и выезда (в том числе запрета) выставлено 15 контрольно-пропускных пунктов, в областном центре – 7, в Семее – 8, передает МИА «Казинформ» со ссылкой на пресс-службу депаратмента полиции ВКО. Об этом сообщает Преступная Россия Во время введения новых ограничений полицейские и военнослужащие продолжат работать в усиленном режиме. Стражи правопорядка полностью оснащены средствами индивидуальной защиты и несут службу в трёхсменном режиме по 8 ч ...

Экономика

  Новости

  (Не)безпечні посилки. Коронавірус може бути живучішим, ніж думали раніше – вчені

  Коронавірус COVID-19 може жити на поверхні до 9 днів.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели


  Такий висновок вчені зробили на підставі досліджень інших коронавірусів.


  Хоча раніше Міністерство охорони здоров’я повідомляло, що новий коронавірус може жити на поверхнях до декількох годин.  Поки не зрозуміло, чи може людина інфікуватися коронавірусом, торкаючись зараженої поверхні. Фото: lightsource/Depositphotos

  "Ми проаналізували різні коронавіруси, і всі результати були схожими", – каже вірусолог Ейке Штейнманн з Університету Лейбніца в Ганновері.


  З досліджень про коронавіруси вчені виявили, що ці мікроорганізми можуть зберігатися на поверхні і залишатися заразними при кімнатній температурі протягом дев’яти днів.


  (Для порівняння: вірус кору може жити на поверхнях до двох годин.)


  Що треба знати про новий коронавірус: поширення, симптоми, небезпека, лікування  Звісно, що це верхня межа виживання коронавірусу, але в середньому це сімейство вірусів може виживати від чотирьох до п’яти днів на різних матеріалах, зокрема, на алюмінії, дереві, папері, пластику і склі.


  Деякі з коронавірусів, які можуть інфікувати тільки тварин, можуть залишатися життєздатними навіть більше 28 днів.


  "Низька температура і висока вологість повітря ще більше збільшують термін їхньої "придатності", – каже лікар Гюнтер Кампф з Університетської лікарні Грайфсвальда.


  Зоряна Скалецька про готовність України до можливого спалаху коронавірусу


  Та поки не зрозуміло, чи може людина інфікуватися коронавірусом, торкаючись зараженої поверхні або об’єкта, а потім свого рота, носа або, можливо, ока.


  Щоб зменшити поширення коронавірусів, автори нового дослідження пропонують лікарням ретельно дезінфікувати поверхні різними розчинами з гіпохлориту натрію, перекису водню або етанолу.


  Вас також може зацікавити:


  Коронавірус: що відбувається на лайнері, де перебувають українці на карантині

  Коронавірус: що розповідають українці, які живуть у Китаї, та де шукати правдиві дані

  Що світ вже знає про новий коронавірус: заразність, лікування, вчасне виявлення хворих

  І лячно, і смішно: 11 мемів про коронавірус  Ми хочемо тримати з вами зв’язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.


  А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров’я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров’я та здоровий спосіб життя.


  Джерело статті: “http://life.pravda.com.ua/health/2020/02/13/239895/”