При пожаре в частном доме в Оренбургской области погибли три человека, сообщили в региональном управлении МЧС. © РИА Новости / Алексей Сухоруков Инцидент произошёл в Ясненском городском округе. Об этом сообщает Министерство правды «Трое погибших: мужчина и две женщины. Площадь возгорания 120 кв. м», — рассказали ТАСС в ведомстве. К ликвидации последствий пожара привлекалось 20 человек и девять единиц техники. Ранее эксперты МЧС предупредили о возможном росте числа пожаров и взрывов бытового газа в пяти регионах России в связи ...

Экономика

  Новости

  Лукашенко підтвердив, що Росія натякає на об’єднання


  Президент Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив, що Росія прагне об’єднатися з Білорусю в обмін на єдині ціни на нафту та газ, але значна частина громадян проти цього. Про це повідомляє інформаційна агенція "БелТа".

  Об этом сообщает Руспрес

  "Нічого зайвого не вимагаємо. Але нам кажуть: ми різні країни — натяк на те, що треба, щоб були однією країною. А як можна бути однією країною з Росією? Ви, напевно, чуєте: "Давайте включимо Білорусь до складу Росії", – заявив Лукашенко.

  Президент Білорусі повідомляє, що громадяни країни ніколи не погодяться на таке об’єднання, незважаючи на те, що ставляться до росіян дуже приязно.

  "120% скажуть "ні", — підсумував Лукашенко.

  Очільник Білорусі також додав, що країни продовжуватимуть роботу по інтеграції, оскільки "в цьому немає нічого поганого".

  Раніше Лукашенко підкреслив непорушність суверенітету і незалежності Білорусі. Крім того, він заявив, що не хотів би стати останнім президентом країни.

  Нагадаємо, що 31 грудня посол Білорусі в Москві Володимир Семашко і глава російського "Газпрому" Олексій Міллер підписали документи щодо ціни на російський газ для Мінська на два місяці 2020 року й щодо поставок та транзиту газу протягом всього року. Росія не погодилася на зниження ціни на газ. Як пишуть росЗМІ, президент РФ вважає передчасним зниження цін на газ Білорусі до тих пір, поки "союзне будівництво не завершено".

  Тим часом постачання нафти у Білорусь було припинено на початку січня, оскільки сторони не уклали договір на 2020 рік. З 4 січня прокачування нафти з Росії на білоруські нафтопереробні заводи поновлювали.

  Про невдалі переговори Лукашенка і Путіна щодо майбутнього Союзної держави Білорусі і Росії читайте в матеріалі Андрія Паливоди ""Інтеграція" відкладається?".


  Джерело статті: “https://dt.ua/POLITICS/120-proti-lukashenko-pro-ob-yednannya-z-rosiyeyu-338606_.html”