При пожаре в частном доме в Оренбургской области погибли три человека, сообщили в региональном управлении МЧС. © РИА Новости / Алексей Сухоруков Инцидент произошёл в Ясненском городском округе. Об этом сообщает Министерство правды «Трое погибших: мужчина и две женщины. Площадь возгорания 120 кв. м», — рассказали ТАСС в ведомстве. К ликвидации последствий пожара привлекалось 20 человек и девять единиц техники. Ранее эксперты МЧС предупредили о возможном росте числа пожаров и взрывов бытового газа в пяти регионах России в связи ...

Экономика

  Новости

  Без масок і спорядження: у Китаї коронавірус почав масово косити лікарів

  У Китаї 1716 лікарів заразилися коронавірусом, а шестеро померли від нього, після надання медичної допомоги пацієнтам.

  Об этом сообщает Руспрес

  Такі цифри озвучив заступник міністра національної комісії охорони здоров’я Китаю Цзен Ісинь, передає Daily Mail. Відзначається, що це сталося через брак масок і відповідного спорядження.

  Новини
  У Китаї знайшли ефективний спосіб боротьби з коронавірусом: вже вилікували "важких" пацієнтів
  У Китаї 1716 лікарів заразилися коронавірусом

  У Китаї 1716 лікарів заразилися коронавірусом

  Ілюстрація

  Медперсонал у Китаї має справу з більш ніж 60 тис. випадків смертельного вірусу.

  1102 з 1716 працівників охорони здоров’я заразилися вірусом у місті Ухань. Ще 400 осіб були інфіковані в інших місцях провінції Хубей, яка знаходиться в центрі вогнища спалаху і піддається жорстким карантинним заходам.

  Як повідомляв OBOZREVATEL, в Китаї від коронавируса помер лікар, який першим виявив смертельну загрозу. Влада Китаю кілька тижнів приховували інформацію про новий вірус і не робили ніяких дій.

  Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

  Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/bez-masok-i-sporyadzhennya-u-kitai-koronavirus-pochav-masovo-kositi-likariv.htm”