Смертельный коронавирус из Китая убил только в Европе свыше 30 тыс. человек. Каждый третий случай кончины от COVID-19 приходится на Италию и Испанию. Об этом сообщает Руспрес В США считают, что борьба с коронавирусом затянется на два года — число зараженных вирусом в стране превысило 200 тыс. человек. Штат Нью-Йорк стал эпицентром вспышки COVID-19: число инфицированных там превышает 83 тыс. Ухудшает ситуацию и то, что каждый четвертый зараженный коронавирусом не имеет симптомов, а значит, распространяет опасную инфекцию незаметно. В Украине приняли решение ужесточить карантинные мер ...

Экономика

  Новости

  У США назвали неприйнятним "мюнхенський план" завершення війни в Україні

  У США назвали неприйнятним "мюнхенський план" завершення війни в Україні

  Колишні дипломати США, урядовці та експерти оприлюднили спільну заяву, в якій обґрунтовують помилковість нових пропозицій щодо Донбасу, сформований на Мюнхенській безпековій конференції.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  Як повідомляє "Європейська правда", заява оприлюднена на сайті аналітичного центру Atlantic Council.

  "Більшість з 12 рекомендацій, якщо вони будуть сумлінно виконуватися всіма сторонами, мають конструктивний характер і можуть служити заходами зміцнення довіри і полегшать труднощі і страждання, яких зазнає населення на окупованому Донбасі або поблизу нього. Але деякі з них є проблематичними; дві, зокрема, повторюють пропозиції Кремля про переговори або теми дезінформації. Що ще більш важливо, в документі описується проблема, яка повинна бути вирішена з точки зору Кремля, можливо, щоб переконати представників російської еліти підписати угоду", — йдеться в заяві.

  Експерти вказують, що "мюнхенський план" визначає проблему в першому реченні: "конфлікт в Україні та навколо неї". На їхню думку, цей опис приховує походження проблеми і робить неможливим пошук відповідного рішення.

  "Конфлікт всередині і навколо України" почався, коли російські війська в російській формі, але без розпізнавальних знаків, захопили український півострів Крим, і Москва "анексувала" його. Потім Москва почала гібридну війну на Донбасі і використовувала свій масивний дезінформаційний апарат, щоб представити це як громадянський конфлікт в Україні. Без кремлівського керівництва, фінансування, зброї (включаючи важкі озброєння), боєприпасів і, в деяких випадках, регулярних підрозділів російської армії, не було б "конфлікту всередині і навколо України", — йдеться в заяві.

  Також вказується, що головна проблема, яку необхідно вирішити, — це агресія Москви в Україні — шляхом відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, починаючи з Донбасу. У ширшому сенсі, проблема полягає в тому, щоб переконати Москву в тому, що вона не має права диктувати політику своїм сусідам.

  Експерти відзначили, що одна з рекомендацій підхоплює дружню Кремлю ідею ослаблення часткових санкцій після часткової реалізації Мінських угод.

  "Рекомендація ігнорує той факт, що найважливішим елементом Мінська є стале перемир’я, яке може статися завтра, якщо Москва проінструктує своїх офіцерів і довірених осіб на Донбасі. Більш того, ця рекомендація підірвала б позицію Євросоюзу про те, що весь Мінськ повинен бути реалізований для скасування санкцій", — йдеться в заяві.

  Спільну заяву підписали, зокрема, колишні посли США в Україні Стівен Пайфер, Вільям Тейлор та Марі Йованович.

  eurointegration.com.ua  Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1581692925-u-ssha-nazvali-nepriynyatnim-myunhenskiy-plan-zavershennya.html”