ZURICH (Reuters) — The world football players’ union FIFPRO said on Monday it will support players or teams who walk off the pitch due to racism, after the abuse suffered by FC Porto forward Moussa Об этом сообщает Футляр от виолончели February 17, 2020 ZURICH (Reuters) – The world football players’ union FIFPRO said on Monday it will support players or teams who walk off the pitch due to racism, after the abuse suffered by FC Porto forward Moussa Marega during a Portuguese league match on Sunday. The Mali forward was subject to abuse throughout his team’s 2-1 win at Vitoria Gui ...

Экономика

  Новости

  Хлопець потрапив у воду до зграї голодних акул: відео

  Дайвер з Ірландії занурився на дно Карибського моря, щоб нагодувати 50 голодних акул. Інцидент вдалося зняти на відео одному з його колег – Девіду Хоббсу. Про це повідомляє .

  Об этом сообщает Футляр от виолончели  “Ми з інтересом спостерігали за божевіллям, яке панує в зграї акул під час годування”, – розповів чоловік. Він вважає, що кожна людина повинна хоча б раз у житті спробувати поплавати під водою з акулами.  На оприлюдненому в інтернеті ролику показано, як аквалангісти плавають в оточенні зграї акул різних видів: карибських рифових, тигрових та акул-няньок. Час від часу один з них відкриває ящик з дрібними рибами й випускає їх в море, а хижаки жадібно хапають здобич. Незважаючи на те, що тигрові акули вважаються небезпечними й агресивними, на відео вони грайливо плавають навколо людей, не завдаючи їм шкоди.


  Джерело:


  Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/hlopets-potrapyv-u-vodu-do-zgrayi-golodnyh-akul-video.html”