При пожаре в частном доме в Оренбургской области погибли три человека, сообщили в региональном управлении МЧС. © РИА Новости / Алексей Сухоруков Инцидент произошёл в Ясненском городском округе. Об этом сообщает Министерство правды «Трое погибших: мужчина и две женщины. Площадь возгорания 120 кв. м», — рассказали ТАСС в ведомстве. К ликвидации последствий пожара привлекалось 20 человек и девять единиц техники. Ранее эксперты МЧС предупредили о возможном росте числа пожаров и взрывов бытового газа в пяти регионах России в связи ...

Экономика

  Новости

  Хлопець потрапив у воду до зграї голодних акул: відео

  Дайвер з Ірландії занурився на дно Карибського моря, щоб нагодувати 50 голодних акул. Інцидент вдалося зняти на відео одному з його колег – Девіду Хоббсу. Про це повідомляє .

  Об этом сообщает Футляр от виолончели  “Ми з інтересом спостерігали за божевіллям, яке панує в зграї акул під час годування”, – розповів чоловік. Він вважає, що кожна людина повинна хоча б раз у житті спробувати поплавати під водою з акулами.  На оприлюдненому в інтернеті ролику показано, як аквалангісти плавають в оточенні зграї акул різних видів: карибських рифових, тигрових та акул-няньок. Час від часу один з них відкриває ящик з дрібними рибами й випускає їх в море, а хижаки жадібно хапають здобич. Незважаючи на те, що тигрові акули вважаються небезпечними й агресивними, на відео вони грайливо плавають навколо людей, не завдаючи їм шкоди.


  Джерело:


  Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/hlopets-potrapyv-u-vodu-do-zgrayi-golodnyh-akul-video.html”