Как стало известно “Ъ”, новые махинации выявлены в Центре боевой подготовки сухопутных войск Минобороны в посёлке Мулино Нижегородской области. Начальник службы капитального строительства производственного управления по строительству объектов ФГУП «Главное военно-строительное управление по специальным объектам» Минобороны Павел Носков арестован по обвинению в мошенничестве, а также получении взяток с компании, работавшей на объектах в Мулино. Об этом сообщает Футляр от виолончели По ходатайству 51-го военного следственного отдела (ВСО) Следственного комитета России (СКР) Ба ...

Экономика

  Новости

  Кабмін виділив 4,5 млн гривень на евакуацію українців з Китаю

  Українців евакуюють з зони поширення коронавірусу

  Об этом сообщает Роспрес


  Кабінет міністрів України виділив 4,5 млн гривень на евакуацію українців з Китаю через поширення коронавірусу. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідне рішення уряду від 5 лютого.


  “Виділити Міністерству інфраструктури 4,5 млн гривень для здійснення евакуації громадян України та членів їх сімей із зони поширення коронавірусу 2019-nCoV на території Китайської Народної Республіки (м. Ухань)”, – йдеться у рішенні Кабміну.


  Крім того, Мінфіну було доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду держбюджету, а Мінінфраструктури – затвердити протягом тижня перелік витрат, пов’язаних із здійсненням евакуації.


  Джерело статті: “https://golosua.info/2020/02/14/kabmin-vydilyv-4-5-mln-hryven-na-evakuatsiiu-ukraintsiv-z-kytaiu/”