https://tsn.ua — До України повернувся циклон з опадами і затримається на кілька днів. Сніжити почало від учора із Заходу. Там вже одразу і понизився градус до +2 удень і так утримуватиметься найближчим часом. До решти регіонів хмари донесуть уже не сніг, а дощ. І вже з вівторка там теж опуститься температура до +2. Випуск ТСН.Тиждень за 29 листопада 2020 року Об этом сообщает Преступная Россия https://tsn.ua/ru — В Украину вернулся циклон с осадками и задержится на несколько дней. Снежить начало от вчера с Запада. Там уже сразу и понизился градус до +2 днем и так будет удержива ...

Экономика

  Новости

  ЗМІ: 10 українських студентів потрапили в ДТП у Польщі (фото)


  Повертаючись на одному автомобілі з вечірки, десять студентів, громадян України, потрапили в ДТП в польській столиці Варшаві, передає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на TVN Fakts.

  У Варшаві на кільцевій розв’язці потрапили в ДТП десять українських студентів, які їхали в одному легковому автомобілі, повертаючись під ранок з вечірки на річці Вісла. Як повідомляється, п’яний водій близько 3.00 не впорався з керуванням Mercedes і зніс електроопору, перекривши рух автомобілів і трамваїв.

  Всі громадяни України у віці від двадцяти років навчалися у вищих навчальних закладах Варшави.

  Двоє людей сиділи в передньому кріслі біля водія, п’ятеро на задніх сидіннях і двоє їхали в багажнику. Для евакуації останніх пожежники використовували спецтехніку.

  Як повідомляється, всі жертви – люди з однієї машини, в якій було цілих десять людей, вдвічі більше, ніж слід.

  Затримали чоловіка, однак він не визнає, що був за кермом автомобіля. Він також відмовився проходити перевірку на алкотестері і йому мали провести аналіз крові на вміст алкоголю і наркотиків, пише видання.


  Нагадаймо, в Польщі на заробітках помер 23-річний спортсмен з Херсонської області, чемпіон України і бронзовий призер фіналу Кубка світу з мас-рестлінгу Владислав Мініч.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/30/zmi-10-ukrayinskyh-studentiv-potrapyly-v-dtp-u-polshhi/”