После ряда задержек ракета российского производства Союз успешно стартовала с космодрома Куру со спутником ОАЭ. Во Французской Гвиане с космодрома Куру ракета-носитель Союз вывела на орбиту спутник ОАЭ Falcon Eye. Об этом сообщила французская компания-оператор запуска Arianespace. Об этом сообщает THE Лядов Спутник Falcon Eye 2 выведен на солнечно-синхронную орбиту высотой около 611 км. Он является спутником оптико-электронного наблюдения, который будет выполнять задачи в интересах вооруженных сил ОАЭ, а также для реализации гражданских проектов. Запуск спутника планировалось ...

Экономика

  Новости

  До Києва приїхав американський актор (фото)

  До Києва приїхав американський актор (фото)

  Американський актор, брат знаменитого Алека Болдуіна Стівен приїхав у Київ, де 31 травня виступить з промовою на Національному молитовному сніданку.

  "Якщо ми будемо молитися і зосередимося на позитивному, то в Україну прийде новий день, і це вже почалося. Це майбутнє позитивності і потенціалу...", — сказав голлівудський актор під час прес-конференції. Пише РБК-Україна.

  "Нова Україна будується, Україна, яка зможе насолодитися миром, радістю і надією. Я вірю, що цього можна досягти, але не через владу і силу, а через любов і доброту", — додав Стівен.
  Відомо, що на молитовному сніданку буде присутня велика міжнародна делегація з 15 країн світу: депутати з Канади, ЄС, делегати ПАРЄ, конгресмени.
  Зазначимо, що Стівен Болдуін — молодший з чотирьох братів-акторів Болдуінів (інші троє — Алек, Вільям і Деніел). Крім кіно, Стівен активно займається благодійними проектами, пише вірші. Одружений на актрисі Кеннії Болдуін, виховує двох дочок (одна з них — Хейлі — відома супермодель і телеведуча). У 2001 році Болдуін переосмислив своє життя і став християнином. У вересні 2006 року він випустив книгу під назвою "Незвичайний підозрюваний", в якій докладно висвітлюються його особисте життя, кар’єра, дні зловживання наркотиками і те, як він став відродженим християнином.
  Організував кілька християнських місій, веде активну євангельську роботу, спрямовану на силовиків, солдатів і жінок у збройних силах по всьому світу. Стівен відомий за фільмами "Затяжний стрибок", "Обмін тілами", "Підозрілі особи" та іншими.
  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/30/296466-kyyeva-pryyihav-amerykanskyy-aktor-foto”