Фото: hollywoodreporter.com Новый сериал НBO Отыграть назад успешно стартовал Об этом сообщает Министерство правды Драматический мини-сериал Отыграть назад с Николь Кидман и Хью Грантом добился большого успеха у публики. Первый эпизод драматического мини-сериала HBO Отыграть назад с Николь Кидман и Хью Грантом посмотрели почти три миллиона человек. Таким образом он превзошел на старте Игру престолов, выпущенную на экраны в 2011 году, пишет The Hollywood Reporter. Отмечается, что первый эпизод Отыграть назад вышел на экраны 26 октября 2020 года. На британском платном ...

Экономика

  Новости

  На початку літа у центрі столиці можуть обмежити рух

  У центрі Києва 2 червня із 11:00 до 12:30 можуть обмежити рух транспорту через Всеукраїнську ходу на захист прав дітей і сімей.

  Відповідне розпорядження підписали у КМДА.

  "Хода стартує об 11:00 за маршрутом: Софійська площа – Володимирський проїзд – вул. Михайлівська – Майдан Незалежності – алея Героїв Небесної Сотні – вул. Інститутська – вул. Шовковична – вул. Михайла Грушевського – площа Конституції", — повідомили в КМДА.

  Подія завершиться біля Верховної Ради о 12:30-13:00.  Зазначають, що у разі потреби буде обмежено рух усіх видів транспорту за вказаним маршрутом 2 червня із 11:00 до 12:30.

  Також 2 червня з 10:00 до 14:00 на столичній Оболонській набережній відбудеться масштабний соціально-спортивний захід "Олімпійський день".

  У рамках свята пройдуть майстер-класи олімпійців, зарядка з олімпійцями та різноманітні конкурси, у яких можна буде виграти олімпійські сувеніри. Також діятиме зона для фото- та автограф-сесій.
  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/05/30/7181772/”