После возникновения пожара свидетели аварии вытащили из салона водителя и пассажира с переднего сиденья. Об этом сообщает Редакция 17 сентября поздно вечером в Запорожье произошло смертельно ДТП. Автомобиль BMW, в котором находилось 6 молодых людей врезался в столб и загорелся. Очевидцы ДТП пытались помочь вытащить пострадавших, однако спасти удалось только водителя и пассажира, которые находились на передних сиденьях. Троих парней, которые оказались заблокированы на задних сидения вытащить не удалось – они сгорели заживо. Местоположение третьего пострад ...

Экономика

  Новости

  На Закарпатті стався землетрус

  Головний центр спеціального контролю зафіксував у Закарпатській області землетрус. Інформації про жертви і постраждалих немає.

  Головний центр спеціального контролю зафіксував у Закарпатській області землетрус.

  Об этом сообщает http://viamedstore.com

  У повідомленні пресслужби ГЦСК сказано, що поштовхи були зафіксовані в районі міста Виноградів, Закарпатська область, с магнітудою за шкалою Ріхтера 3,0.

  Джерело землетрусу знаходився на глибині в 3 км.

  Інформації про жертви і постраждалих немає.

  Землетрус стався в ніч з 23 на 24 січня.

  Нагадаємо, в Мексиці стався сильний землетрус. Епіцентр підземних поштовхів розташовувався в південній частині країни. Осередок поштовхів залягав на глибині 27,4 кілометра.

  Раніше в Пуерто-Ріко підрахували збитки від землетрусів.

  Також на Філіппінах евакуювали жителів через активність вулкана.

  Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
  Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/01/24/novyna/suspilstvo/zakarpatti-stavsya-zemletrus”