Кремль о деле Немцова: в России международные расследования проводиться не могут. Об этом сообщает Роспрес В России не могут проводиться международные расследования, заявил пресс-секретарь президента Дмитрий Песков. Так он ответил на вопрос, насколько Владимир Путин считает правильным проводить расследование убийства Бориса Немцова со стороны ОБСЕ. Вчера, 20 февраля, организация представила доклад об убийстве господина Немцова. По словам представителя Кремля, на территории страны могут работать только российские следственные органы. «У нас есть наше законодатель ...

Экономика

  Новости

  На Закарпатті стався землетрус

  Головний центр спеціального контролю зафіксував у Закарпатській області землетрус. Інформації про жертви і постраждалих немає.

  Головний центр спеціального контролю зафіксував у Закарпатській області землетрус.

  Об этом сообщает http://viamedstore.com

  У повідомленні пресслужби ГЦСК сказано, що поштовхи були зафіксовані в районі міста Виноградів, Закарпатська область, с магнітудою за шкалою Ріхтера 3,0.

  Джерело землетрусу знаходився на глибині в 3 км.

  Інформації про жертви і постраждалих немає.

  Землетрус стався в ніч з 23 на 24 січня.

  Нагадаємо, в Мексиці стався сильний землетрус. Епіцентр підземних поштовхів розташовувався в південній частині країни. Осередок поштовхів залягав на глибині 27,4 кілометра.

  Раніше в Пуерто-Ріко підрахували збитки від землетрусів.

  Також на Філіппінах евакуювали жителів через активність вулкана.

  Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
  Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/01/24/novyna/suspilstvo/zakarpatti-stavsya-zemletrus”