Задержаны 20 человек, есть раненые, сообщает сайт газеты «Черновик». Очевидцы утверждают, что силовики использовали дубинки, электрошокеры, травматическое оружие и слезоточивый газ. По данным «Черновика», на акцию в селе Красноармейское в пригороде Махачкалы сегодня вышли около трёхсот человек. Участники акции потребовали прекратить строительство на землях, которые считают своими. Об этом сообщает FIB Жители Красноармейского больше десяти лет пытаются отстоять участки, расположенные на границе с соседним посёлком, также входящим в состав Махачкалы. Источник: “ ...

Экономика

  Новости

  Поляки стали ще більше ненавидіти українців – доповідь Ради Європи

  Рада Європи звернула увагу Польщі на атмосферу нетерпимості, расизму та ксенофобії в країні в ставленні до українців.

  Про це повідомляє 1NEWS.

  Як наголошується в доповіді, Консультативний комітет з Рамкової конвенції про захист національних меншин наголосив на значному прогресі Польщі в інтеграції спільноти ромів в період з 2014 по 2020 роки. При цьому відзначили особливу інтеграцію в галузі освіти.

  У документі вказано, що: “Однак правова база, яка захищає права національних меншин в період моніторингу, в значній мірі не змінилася. На жаль, не було досягнуто ніякого прогресу з приводу неодноразових прохань про визнання сілезців етнічною меншиною або сілезької мови регіональною мовою”.

  Крім того, в Раді Європи акцентували на тому, що не дивлячись на істотне заниження відповідної звітності, статистика показує наочну тенденцію до зростання числа висловлювань на ґрунті ненависті та інцидентів, мотивованих ненавистю.

  “Причому найбільш вразливою групою є мусульмани, а також єврейська меншина, цигани і все частіше українці”, — йдеться в доповіді.  Джерело: УНН

  Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/polyaky-staly-shhe-bilshe-nenavydity-ukrayintsiv-dopovid-rady-yevropy.html”