Президент России Владимир Путин в телефонном разговоре со своим французским коллегой Эмманюэлем Макроном, который состоялся 14 сентября, оказывается, прокомментировал ситуацию с отравлением российского оппозиционного политика Алексея Навального. Об этом сообщает DEDAL Французская газета Le Monde со ссылкой на свои источники сообщает, что российский лидер высказался о Навальном как о симулянте и нарушителе законов. По данным газеты, Путин говорил о российском оппозиционере с презрением, называл его простым баламутом в интернете, который ранее симулировал разные болезни ...

Экономика

  Новости

  У Рівному затримано громадянина під час незаконного збуту ртуті вагою близько 60 кілограм

  За процесуального керівництва прокуратури області слідчими ГУНП в Рівненській області, за оперативного супроводу співробітників УСБУ в області, 23 січня затримано жителя Рівного, який намагався збути отруйну речовину, а саме ртуть металічну, загальною вагою близько 60 кілограм, що є особливо великим розміром, за грошові кошти у сумі 50 000 гривень та 20 000 доларів США.

  Об этом сообщает http://thewaytheworldspinsup.org

  Під час досудового розслідування з`ясовано, що вказаний громадянин у січні 2019 року, вступивши у злочинну змову з невстановленими на даний час слідством особами, придбав отруйну речовину, яку зберігав з метою її подальшого збуту, без відповідних спеціальних дозвільних документів на придбання, зберігання та перевезення з метою збуту отруйної речовини.

  В подальшому, реалізовуючи свою злочинну діяльність, зловмисник біля одного з торгівельних центрів м. Рівне намагався збути отруйну речовину.

  На даний час вирішується питання щодо вручення жителю Рівного підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. ст. 321 КК України (придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та збут отруйних речовин, вчинених без спеціального на те дозволу, в особливо великих розмірах) та обрання міри запобіжного заходу.

  Довідково: покарання за даною статтею передбачено у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.  Джерело статті: “https://pro.gov.ua/u-rivnomu-zatrymano-gromadyanyna-pid-chas-nezakonnogo-zbutu-rtuti-vagoyu-blyzko-60-kilogram”