Четвёртая власть должна помогать людям. В частности, журналисты должны предупреждать об опасностях. Свежие новости из Прибалтики - об опасности сообщили сразу три издания. Заголовки были такими: В Латвию пришла новая финансовая пирамида — малазийская; В Латвию пришла финансовая пирамида из Малайзии. Цитата: «Европейская компания QN Europe, ветвь базирующейся в Малайзии глобальной сети Qnet, добралась до Латвии. Фирма работает по принципу финансовой пирамиды, сообщает программа de facto на LTV.»Но проблема эта есть, конечно, в очень многих странах. Если ещё не видели, обратите ...

Экономика

  Новости

  У Рівному затримано громадянина під час незаконного збуту ртуті вагою близько 60 кілограм

  За процесуального керівництва прокуратури області слідчими ГУНП в Рівненській області, за оперативного супроводу співробітників УСБУ в області, 23 січня затримано жителя Рівного, який намагався збути отруйну речовину, а саме ртуть металічну, загальною вагою близько 60 кілограм, що є особливо великим розміром, за грошові кошти у сумі 50 000 гривень та 20 000 доларів США.

  Об этом сообщает http://thewaytheworldspinsup.org

  Під час досудового розслідування з`ясовано, що вказаний громадянин у січні 2019 року, вступивши у злочинну змову з невстановленими на даний час слідством особами, придбав отруйну речовину, яку зберігав з метою її подальшого збуту, без відповідних спеціальних дозвільних документів на придбання, зберігання та перевезення з метою збуту отруйної речовини.

  В подальшому, реалізовуючи свою злочинну діяльність, зловмисник біля одного з торгівельних центрів м. Рівне намагався збути отруйну речовину.

  На даний час вирішується питання щодо вручення жителю Рівного підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. ст. 321 КК України (придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та збут отруйних речовин, вчинених без спеціального на те дозволу, в особливо великих розмірах) та обрання міри запобіжного заходу.

  Довідково: покарання за даною статтею передбачено у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.  Джерело статті: “https://pro.gov.ua/u-rivnomu-zatrymano-gromadyanyna-pid-chas-nezakonnogo-zbutu-rtuti-vagoyu-blyzko-60-kilogram”