Об этом сообщила пресс-служба ГНС (государственная налоговая служба) в Харьковской области. Так по информации представителей фискалов сбор налогов за первые три месяца текущего года увеличился на 585, 4 млн. гривен по сравнению с таким же периодом прошлого года. Об этом сообщает Футляр от виолончели Особо приятно отметить, что индикативный показатель ГНС обеспечило на уровне 100,2 % от плана на первый квартал. Т.е. налогов и сборов в бюджеты различного уровня поступило больше, чем планировалось. Отдельно хотелось бы отметить и такой факт – приведенные в отчете ГНС цифры дан ...

Экономика

  Новости

  Коронавірус впритул підібрався до України

  У Білорусі, яка межує з Україною, з підозрою на коронавірус 2019-nCoV госпіталізували жінку з Санкт-Петербурга Ганну Ільницьку.

  Про це розповів «МБХ медіа» брат дівчини Андрій Ільницький. Госпіталізована прилетіла в Мінськ з Китаю

  Дівчина є громадянкою Білорусі, проте проживає в Росії. Хлопця Ільницької також госпіталізували в Петербурзі з підозрою на коронавірус.

  «Спочатку їй не надавали належної уваги. Але зараз, вранці, вже стали надавати. Проблема була у вчорашньому вечірньому бездіяльності, коли з такими підозрами її хотіли покласти в загальну палату», — повідомив Ільницький.

  «Лікарі на даний момент надали термінову допомогу, але недостатню, щоб з’ясувати швидше діагноз і почати лікування. Досі не взяли експрес-аналізи. Це дуже важливо, щоб не втрачати час. Прошу допомогти всім, хто може бути причетний до її медичним процедурам, поставитися до цього з великою увагою і відповідальністю», – розповів хлопець Ільницької.

  Пізніше в Моз повідомили, що дівчині поставили діагноз ГРВІ.

  «Виставлений діагноз, який на даний момент вже підтверджений лабораторно, – грип B середньої тяжкості. Проводиться лабораторне дослідження для виключення нашарування коронавирусной інфекції», – зазначили медики.

  Пацієнтка була доставлена в лікарню з болем в м’язах, температура тіла 38,5 градусів і кашлем.  Джерело статті: “http://povin.com.ua/270036-23-01.html”