"Манчестер Сити" будет играть в Лиге чемпионов – Спортивный арбитражный суд отменил двухгодичную дисквалификацию, передает BaigeNews.kz. Об этом сообщает Компромат Решение в пользу английского клуба опубликовано на сайте арбитражного суда. В то же время МС придётся уплатить штраф, наложенный УЕФА. Правда, теперь он снижен с 30 миллионов евро до 10 миллионов. Напомним, в середине февраля Союз европейских футбольных ассоциаций (УЕФА) вынес решение по делу о финансовых махинациях "Манчестер Сити". За нарушение финансового фэйр-плей английский клуб был отстр ...

Экономика

  Новости

  Коронавірус впритул підібрався до України

  У Білорусі, яка межує з Україною, з підозрою на коронавірус 2019-nCoV госпіталізували жінку з Санкт-Петербурга Ганну Ільницьку.

  Про це розповів «МБХ медіа» брат дівчини Андрій Ільницький. Госпіталізована прилетіла в Мінськ з Китаю

  Дівчина є громадянкою Білорусі, проте проживає в Росії. Хлопця Ільницької також госпіталізували в Петербурзі з підозрою на коронавірус.

  «Спочатку їй не надавали належної уваги. Але зараз, вранці, вже стали надавати. Проблема була у вчорашньому вечірньому бездіяльності, коли з такими підозрами її хотіли покласти в загальну палату», — повідомив Ільницький.

  «Лікарі на даний момент надали термінову допомогу, але недостатню, щоб з’ясувати швидше діагноз і почати лікування. Досі не взяли експрес-аналізи. Це дуже важливо, щоб не втрачати час. Прошу допомогти всім, хто може бути причетний до її медичним процедурам, поставитися до цього з великою увагою і відповідальністю», – розповів хлопець Ільницької.

  Пізніше в Моз повідомили, що дівчині поставили діагноз ГРВІ.

  «Виставлений діагноз, який на даний момент вже підтверджений лабораторно, – грип B середньої тяжкості. Проводиться лабораторне дослідження для виключення нашарування коронавирусной інфекції», – зазначили медики.

  Пацієнтка була доставлена в лікарню з болем в м’язах, температура тіла 38,5 градусів і кашлем.  Джерело статті: “http://povin.com.ua/270036-23-01.html”