165-сантиметровий форвард "Коламбуса" Натан Гербе переміг у бійці 193-сантиметрового суперника з "Філадельфії" Тревіса Сенхайма під час матчу регулярного сезону НХЛ. Об этом сообщает Руспрес На YouTube-каналі Sportsnet опублікували ролик, на якому видно, як найнижчий хокеїст ліги спочатку збив з ніг нападника "Філадельфії" Клода Жиру, а потім не розгубився, коли на нього налетів одноклубник суперника. Сенхайм і Гербе схопили один одного за уніформу, але саме форвард "Коламбуса" зумів перемогти в недовгій бійці, поваливши опонента на лід. ...

Экономика

  Новости

  Коронавірус впритул підібрався до України

  У Білорусі, яка межує з Україною, з підозрою на коронавірус 2019-nCoV госпіталізували жінку з Санкт-Петербурга Ганну Ільницьку.

  Про це розповів «МБХ медіа» брат дівчини Андрій Ільницький. Госпіталізована прилетіла в Мінськ з Китаю

  Дівчина є громадянкою Білорусі, проте проживає в Росії. Хлопця Ільницької також госпіталізували в Петербурзі з підозрою на коронавірус.

  «Спочатку їй не надавали належної уваги. Але зараз, вранці, вже стали надавати. Проблема була у вчорашньому вечірньому бездіяльності, коли з такими підозрами її хотіли покласти в загальну палату», — повідомив Ільницький.

  «Лікарі на даний момент надали термінову допомогу, але недостатню, щоб з’ясувати швидше діагноз і почати лікування. Досі не взяли експрес-аналізи. Це дуже важливо, щоб не втрачати час. Прошу допомогти всім, хто може бути причетний до її медичним процедурам, поставитися до цього з великою увагою і відповідальністю», – розповів хлопець Ільницької.

  Пізніше в Моз повідомили, що дівчині поставили діагноз ГРВІ.

  «Виставлений діагноз, який на даний момент вже підтверджений лабораторно, – грип B середньої тяжкості. Проводиться лабораторне дослідження для виключення нашарування коронавирусной інфекції», – зазначили медики.

  Пацієнтка була доставлена в лікарню з болем в м’язах, температура тіла 38,5 градусів і кашлем.  Джерело статті: “http://povin.com.ua/270036-23-01.html”