Вимагання довідки про здоров’я дітей, які пропустили кілька днів, освітніми закладами незаконні. Таку позицію висвітлив на своїй власній сторінці у соціальній мережі освітній омбудсмен Сергій Горбачов. Об этом сообщает Moscow Post За його словами, з початком навчального року до освітнього омбудсмена почали звертатися батьки з проханням надати роз’яснення про те, чи правомірно, що в умовах пандемії коронавірусу адміністрація закладів освіти вимагає у них медичну довідку навіть у тих випадках, коли здорова дитина з певних причин не відвідувала дитсадок або школу один чи кілька дн ...

Экономика

    Новости

    Почти каждый 10-ый гектар сельхозземель в Украине находится в “тени”

    EOS Crop Monitoring, платформа для спутникового мониторинга с/х угодий, выявила около 4,3 млн га “теневых” земель, данные о которых отсутствовали в Государственном кадастре. Согласно сообщению платформы в Facebook, почти каждый десятый гектар украинской сельскохозяйственной земли находится в “тени”.

    “То есть, де-юре поля не существует, а де-факто — с него собирают урожаи. EOS Crop Monitoring оценил, сколько в 2019 году заработали на незарегистрированных полях. Прогнозируемая сумма — 88,5 млрд грн”, — констатируется в сообщении.    Источник: “https://www.ukrrudprom.ua/news/Pochti_kagdiy_10iy_gektar_selhozzemel_v_Ukraine_nahoditsya_v_ten.html”