Об этом сообщила пресс-служба ГНС (государственная налоговая служба) в Харьковской области. Так по информации представителей фискалов сбор налогов за первые три месяца текущего года увеличился на 585, 4 млн. гривен по сравнению с таким же периодом прошлого года. Об этом сообщает Футляр от виолончели Особо приятно отметить, что индикативный показатель ГНС обеспечило на уровне 100,2 % от плана на первый квартал. Т.е. налогов и сборов в бюджеты различного уровня поступило больше, чем планировалось. Отдельно хотелось бы отметить и такой факт – приведенные в отчете ГНС цифры дан ...

Экономика

  Новости

  Москаль розповів, куди діваються конфісковані на Закарпатті контрабандні цигарки

  Для боротьби з контрабандою цигарок треба зробити ціни на них, як у Європі або запровадити кримінальну відповідальність за такі злочини, — Москаль — Москаль розповів, куди діваються конфісковані на Закарпатті контрабандні цигарки
  Для боротьби з контрабандою цигарок треба зробити ціни на них, як у Європі або запровадити кримінальну відповідальність за такі злочини, — Москаль


  Цигарки не можна ані реалізувати, ані направити в армію, — ексголова Закарпатської області

  Об этом сообщает http://strannoe.info


  Геннадій Москаль, колишній голова Закарпатської і Луганської обласних державних адміністрацій вважає, що конфісковані контрабандні цигарки ідуть на вторинний ринок. Таку думку колишній чиновник висловив в інтерв’ю «Главкому».


  Москаль запевняє, що цигарки не можна «ані реалізувати, ані направити в армію, туди, де йдуть бойові дії, наприклад». «Вся контрабанда знищувалася нібито шляхом спалення. Хоча я усім показував, що цигарки не горять. Якби цигарки горіли, то всі, хто курить, ходили б без вус і бороди, без волосся на голові», — запевняє ексчиновник.


  За словами Москаля, боротьба з контрабандою на Закарпатті — «це боротьба з вітряками».


  «Вона не дає доходів бюджету ані України, ані області. Коли вилучають контрабандний товар, складається протокол на того, хто порушив і направляється справа до суду. Суд ухвалює рішення про конфіскацію і передає його до виконавчої служби. Якось я у відділення Державного казначейства на Закарпатті запитував і отримав відповідь, що від реалізації конфіскованого немає нічого», — наголосив колишній голова Закарпатської області.


  Москаль запевнив, що для ліквідації контрабанди цигарок на Закарпатті є два шляхи. «Перший – зробити ціни на цигарки на рівні європейських, аби з нас уся Європа не сміялася. Другий варіант – ввести кримінальну відповідальність за такі злочини. Тоді, коли я працював в області мені казали, що це неможливо, ніхто в парламенті це не підтримає. Тепер же є монобільшість», — зауважив колишній голова Закарпатської області.


  Нагадаємо, Геннадій Москаль відомий не лише на Закарпатті, чи Луганщині, де він очолював області, а й у всій Україні. Він працював заступником голови МВС, наприкінці 90-х очолював ГУ МВС у Криму. Зараз вже понад пів року не працює на державній службі. Наприкінці квітня 2019-го він написав заяву про відставку з посади голови Закарпатської облдержадміністрації, яку задовольнив новообраний президент Володимир Зеленський у червні. Призначений у липні минулого року новий керманич області Ігор Бондаренко зміг протриматися на своїй посаді лише пів року і був звільнений з формулюванням «у зв’язку з відсутністю результатів». Нині на Закарпатті немає повноцінного керівника. Виконувачем обов’язків є Олексій Гетманенко.


  Читайте більше: Геннадій Москаль: Краєм вуха чув, що Балога хотів зробити на Закарпатті переворот

  Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/moskal-rozpoviv-kudi-divayutsya-konfiskovani-za-zakarpatti-kontrabandni-cigarki-653409.html”