Россию покинуло около 80% иностранных инвестицийКак сообщают СМИ, в первом квартале текущего года сегмент прямых иностранных инвестиций (в отличие от портфельных) показал существенную просадку. Сколько иностранных инвесторов ушло из страны за последние три года? Своим мнением по этому вопросу поделился основатель компании "Второй паспорт" и "Русская Америка" Юрий Моша."По моим оценкам и по результатам общения с российскими бизнесменами, которые по различным причинам покинули России и эмигрировали, в среднем за последние 3-5 лет Россию покинуло около 80% иностранных инвестиций и приблизительно ...

Экономика

  Новости

  Зеленському не потрібна зустріч з опозицією: Медведчук пояснив, чому п

  Зеленському не потрібна зустріч з опозицією: Медведчук пояснив, чому п

  Партія ‘Опозиційна платформа — За життя’ (ОПЗЖ) може багато чого запропонувати президенту Зеленському у соціальній та економічній сфері, оскільки у політсили є великий досвіт в державному будівництві та управлінні. Однак, Зеленський не бажає зустрічатись з опозицією.

  Об этом сообщает http://spasi-i-sohrani.com

  Про це заявив голова політради партії ОПЗЖ Віктор Медведчук під час ‘Великого інтерв’ю’ на телеканалі ‘112’.

  Медведчук зазначив, що незважаючи на бажання політсили допомогти, говорити сьогодні про зустріч з президентом необ’єктивно, оскільки Зеленському така зустріч не потрібна.

  ’На сьогодні говорити про зустрічі з паном Зеленським, якщо йому така зустріч не потрібна, було б не тільки передчасним, а й необ’єктивним. Ми не повинні і не будемо ні в кого просити милостиню. Сьогодні ми громадяни України. Є Конституція, є чинне законодавство, є те, що повинно дотримуватися в країні, і ми вимагаємо цього виконання. А вступати в переговори опозиції з президентом, тим паче якщо у нього немає бажання на такі переговори як з цього питання, так і з багатьох інших питань, тому що є питання набагато важливіше: це соціальна сфера, це економічна сфера, це сфера встановлення миру на Донбасі і припинення бойових дій, це питання сьогодні того, що відбувається в країні і як відбувається’, — сказав він.

  Віктор Медведчук підкраслив, що люди, які входять в ОПЗЖ, маючи величезний досвід в економічних і соціальних питаннях, багато чого пропонують монобільшості, однак їхні пропозиції або залишаються нерозглянутими, або відкидаються.

  Популярні новини зараз

  Погода на 3 грудня: стихія змусить українців ходити в гумових чоботях

  ’Найкращі на війні’: імена та фото кілерів трирічного сина Соболєва прогриміли на всю Україну

  Савченко неочікувано заговорила про весілля і озвучила довжелезний список вимог до нареченого: ‘Стримує тільки...’

  Вихід українок на пенсію в 55 років: слуги народу розставили всі крапки над ‘і’

  Показати ще

  ’Наша фракція і наша партія — це сьогодні люди, які мають величезний досвід в державному будівництві та управлінні, величезний досвід у питаннях економічного становлення країни та економічного розвитку, в соціальній сфері, і ми могли б багато чого запропонувати і пропонуємо те, що повинно, на нашу думку, бути взято до уваги. Але, на жаль, цього немає. Цього немає і в наших висловлюваннях з приводу бюджету, і щодо прийняття закону про ринок землі, і з багатьох інших питань (освіти тарифів, вартості на газ, придбання газу Україною, списання боргів за житлово-комунальними тарифами). Тобто ми це все публічно пропонуємо, це все викладено в тих законопроектах, які вже зареєстровані та які повинні бути розглянуті. Але вони або розглядаються і ухвалюються негативні рішення, або їх просто не розглянуто, що часто і здебільшого, на жаль, на наш жаль і на жаль більшості громадян України, має місце’, — додав нардеп.

  Теги: Віктор Медведчук опозиція Володимир Зеленський

  Джерело статті: “http://fromua.news/article/6868523/zelensjkomu-ne-potribna-zustrich-z-opozitsiieyu-medvedchuk-poyasniv-chomu-p/”