Румынские власти одержали убедительную победу в споре с Казахстаном за «Ромпетрол», заставив ФНБ «Самрук-Казына» и «КазМунайГаз» потратить на него еще 150 миллионов долларов. Аналитики kz.expert подсчитали общий размер прямых потерь страны.26 октября 2018 года KMG Inteational (бывшая «Ромпетрол»), дочерняя структура национальной компании «КазМунайГаз», сообщила, что создан «Казахстанско-румынский инвестиционный Фонд в сфере энергетики». Процитируем соответствующий пресс-релиз (выделения сделаны нами):&l ...

Экономика

  Новости

  У Києві підготували три питання до зустрічі «нормандської четвірки»


  Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данилов розповів, які питання підготував Київ до саміту «нормандської четвірки» в Парижі, передає «Інтерфакс».

  За його словами, перш за все, Україна буде піднімати питання повернення українських полонених. Данилов зазначив, що «мова йде не про десятки, а сотні людей».

  Друге питання, за словами глави РНБО, про припинення вогню по всій лінії фронту на сході України. Він зазначив, що в Києва «немає бажання, щоб продовжували вбивати громадян України».

  Третє питання, зазначив Данилов, стосується розуміння того, що відбувається з українсько-російським кордоном.

  Крім цього Данилов розповів, що що у РНБО є п’ять сценаріїв «повернення окупованих українських територій», проте уточнювати їх відмовився.


  Джерело статті: “http://newformat.info/news/u-kiievi-pidgotuvali-tri-pitannya-do-zustrichi-normandskoi-chetvirki/”