Ранее «Оренбург» пропустил два матча РПЛ — против «Краснодара» и «Урала» в связи с массовыми заражениями COVID-19. В связи с этим клубу были присуждены технические поражения со счетом 0:3. В настоящее время «Оренбург» занимает последнее, 16-е место в турнирной таблице Об этом сообщает Редакция Источник: “https://echo.msk.ru/news/2671763-echo.html” ...

Экономика

  Новости

  У випадку скасування санкцій проти РФ Україні мають виплатити компенсацію, - Кулеба

  Дмитро Кулеба вважає, що наразі ми взагалі живемо в епоху broken promises — порушених обіцянок
  Дмитро Кулеба вважає, що наразі ми взагалі живемо в епоху broken promises — порушених обіцянок
  Фото: РБК-Україна


  Віцепрем’єр зазначив, що першочергове завдання полягає в тому, щоб не допустити зняття санкцій проти Росії

  Об этом сообщает http://infopolit.com


  Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що в разі скасування санкцій проти Російської Федерації Україна повинна буде отримати компенсації. Про це він повідомив в інтерв’ю РБК-Україна.


  При цьому Кулеба додав, що першочергове завдання полягає в тому, щоб не допустити зняття санкцій проти Росії.


  «Є агресія, є порушення однією країною базового правового порядку всього континенту, тому були введені санкції. Якщо ви вирішили зняти безпідставно — тоді потрібні якісь компенсатори. Але перше завдання — це не допустити зняття санкцій», — заявив віцепрем’єр.


  Також Кулеба додав, що завдання дипломатії й політики полягає в тому, щоб отримати макимальную вигоду в обмін на порушення обіцянки.


  «Ми взагалі живемо в епоху broken promises — порушених обіцянок. Зараз обіцянки руйнуються одні за іншими, на всіх рівнях. Ми повинні розуміти, що в будь-який момент будь обіцянку може бути порушено. Але в цьому і завдання дипломатії і політики, щоб не допустити цього, або ж отримати максимальну вигоду в обмін на порушення обіцянки. Так влаштована політика. Звичайно ж, сказати: «Хлопці, ну ми розуміємо, що ви нам нічого не повинні. Ви там зняли санкції. Ну хоч спасибі, що підтримали п’ять років — і на тому спасибі», — так не слід робити», — зазначив міністр.


  Напередодні віцепрем’єр заявив, що Україні слід вибудувати модель відносин з Росією на основі прагматичного підходу, виходячи зі свого інтересу, а не керуватися емоціями.


  «Росія як держава є ворогом України. Це історична закономірність… Але ми маємо побудувати модель стосунків з ними (росіянами – ред.). І там є три рівні: міжлюдські, економічні та політичні стосунки. Якщо з політичними й міжлюдськими стосунками все більш-менш ясно, то найбільш хиткою сферою є економічна. Тому що ми не можемо побудувати стіну, все відрізати», – розповів Кулеба.


  «Ми заручники географії. Безумовно, нам потрібно навчитися жити з Росією», – наголосив політик.


  У зв’язку з цим він закликав підходити до стосунків з Росією прагматично, раціонально, зауваживши, що в нас «занадто багато емоцій».


  Кулеба наголосив, що Україна може реально протистояти Росії, тільки якщо матиме гроші та надійних партнерів в інших частинах світу.


  Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-vipadku-skasuvannya-sankciy-proti-rf-ukrajini-mayut-viplatiti-kompensaciyu-kuleba-639315.html”