Экономика

  Новости

  Подвійне вбивство у Кіцмані: молодик тренувався ножем на шинах

  Подвійне вбивство у Кіцмані: молодик тренувався ножем на шинах

  Жахливе вбивство на Буковині сколихнуло не тільки область, але й всю країну.

  Об этом сообщает http://bugabooks.com

  Як повідомляє molbuk.ua, третього жовтня Кіцмані Чернівецької області в колодязі приватного домогосподарства виявили тіла 41-річної жінки та її 8-річної дочки з численними ножовими пораненнями. Підозрюваним став 20-річний син вбитої Наталі Гушуватої – Сергій Гушуватий.

  Брат вбитої помітив, що з Сергієм тривалий час не було зв’язку. Тому чоловік звернувся до поліції. У пошуках зниклого поліцейські прийшли до дідуся Сергія, де він мешкав останні два місяці.

  Там вони знайшли записку, залишену підозрюваним, в якій він просить вибачення у родичів і що все у божій волі.

  Прийшовши до будинку де мешкала жінка з дітьми поліцейські виявили, що хатина та літня кухня були закритими. Правоохоронці відчули неприємний запах, який доносився з колодязя на подвір’ї. Відкривши його, поліцейські знайшли тіла дівчинки та її матері.

  Журналістка molbuk.ua поспілкувалась із батьком загиблої Наталі.

  " Двадцять ножових поранень дочці завдав, чотири – онуці, ще й душив дитинку, — розповідає чоловік. – Він ніколи не був агресивним. Що сталося, не знаю " .

  Пенсіонер розповів, що хлопець спочатку тренувався завдавати удари на шинах. Він вказав на старенький автомобіль, що стояв на подвір’ї, де всі чотири шини прорізані.

  Детальніше про жахливе вбивство у Кіцмані читайте в газеті "Молодий буковинець" у четвер, 10 жовтня.


  Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/183496-podviyne-vbyvstvo-u-kicmani-molodyk-trenuvavsya-nozhem-na-shynakh.html”