Українська співачка Ірина Білик зізналася, що не змогла народити самостійно через серйозні проблеми зі здоров’ям. Об этом сообщает Роспрес Про це артистка розповіла в інтерв’ю для програми "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна". Ірина Білик Instagram @bilyk_iryna Новини "Закохалася в тебе знову": Білик розбурхала відвертим фото з чоловіком Так, співачка пояснила, чому сина Табріза їм з чоловіком Асланом Ахмадовим народила сурогатна мати. "Я повинна була сама народити. Потім мені зробили ...

Экономика

  Новости

  У "Слузі народу" переглядатимуть ветований президентом Виборчий кодекс

  За словами нардепа Корнієнка, будуть переглянуті положення, які не відповідатимуть внесеним до Конституції змінам.

  Виборчу систему, зазначив Корнієнко, потрібно спрощувати / фото УНІАН

  Ветований президентом Володимиром Зеленським новий Виборчий кодекс, який передбачає відкриті списки і скасування мажоритарки, буде переглядатися.

  Про це в інтерв’ю LB.ua заявив народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

  "У мене багато питань до цієї процедури. Не думаю, що ми будемо радикально цю систему міняти. Але її точно потрібно спрощувати, щоб вона стала більш зрозумілою", — зазначив нардеп.

  За словами Корнієнка, будуть переглянуті положення, які не відповідатимуть внесеним до Конституції змінам.

  Як повідомляв УНІАН, 11 липня Верховна Рада ухвалила Виборчий кодекс (№3112-1). 27 серпня його підписав тодішній голова Верховної Ради Андрій Парубій.

  У кодексі поєднано 5 чинних на сьогодні законів: про вибори народних депутатів, про президентські вибори, про місцеві вибори, про Центральну виборчу комісію і про Єдиний державний реєстр виборців.

  13 вересня президент Володимир Зеленський повернув парламенту кодекс зі своїми пропозиціями.  Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10686117-u-sluzi-narodu-pereglyadatimut-vetovaniy-prezidentom-viborchiy-kodeks.html”