Хантер и его партнер по бизнесу Девон Арчер использовали финансовую группу Burnham для того, чтобы заключать сделки с иностранными правительствами и олигархами Издание Breitbart опубликовало статью под названием «Hunter Biden‘s Firms Scored Reportedly Hundreds of Millions from Russians, Chinese, and Kazakhs» — «Фирмы Хантера Байдена, как сообщается, получили сотни миллионов от русских, китайцев и казахов». В предисловии к ней говорится так: «Хантер Байден, сын кандидата на пост президента США в выборах 2020 года Джо Байдена, привлек к себе пристальное внимание своими деловыми связями с укра ...

Экономика

  Новости

  "Підіграємо Росії": Фесенко висловився про збільшення рентних платежів для видобувних компаній

  У питанні про збільшення у 10 разів у порівнянні з Россією рентних платежів для видобувних компаній існує політична, соціальна й економічна небезпека. Особливо за рахунок того, що наші металурги стають менш конкурентноздатними.

  Про це розповів директор інституту прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко в інтерв’ю для 24 каналу.

  За його словами, в Україні 60% ВВП формується за рахунок експорту, тому збільшення рентних платежів у порівнянні з Росією, як з військово-політичним противником, у 10 разів, зробить наших металургів менш конкурентноспроможними.

  Володимир Фесенко

  Володимир Фесенко

  "Ми самі фактично підіграємо росіянам. Це ненормально. Які б не були внутрішні конкурентні змагання між різними олігархами, треба піклуватися про національні інтереси", – зазначив він.

  До того ж, за словами Фесенка, зростання рентних платежів може призвести до скорочення металургійних підприємств та робочої сили на них.

  "Це підприємства в зоні конфлікту: Маріуполь, Краматорськ. Регіони поруч з зоною конфлікту: Дніпро, Запоріжжя. І навіть рідне місто нашого Президента – Кривий Ріг, що може не сподобатися, між іншим, новому Президенту, і про це теж треба пам’ятати. Але з точки зору саме національної безпеки, це серйозний ризик", — зазначив Фесенко.

  Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/pidigraemo-rosii-fesenko-vislovivsya-pro-zbilshennya-rentnih-platezhiv-dlya-vidobuvnih-kompanij.htm”